Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltöttök ezen az...

Mennyi időt töltöttök ezen az oldalon? Milyen gyakran léptek fel és mennyi ideig vagytok itt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 21:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Eddig sokat töltöttem itt, most egyre kevesebbet, mert sokat kell tanulni.
2011. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Nálam ez elég változó, mert van mikor 1 hétig nincs kedvem jönni van mikor meg reggel 10-től délután 3-ig itt lógok kisebb egészségügyi szüneteket tartva.
2011. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvenc kategóriám és persze a Gyermek nevelés. Esténként min. egy órát biztos itt vagyok.
2011. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jéé, azt hittem csak én vagyok ilyen betegesen függő :))

Reggel a kávémnál ezzel kezdek, este is megnézem, meg még napközben is.

2011. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hétköznap 8 óra melóból 3mat itt lógok,ki se x-elem az oldalt:D


este és hétvégén attól függ párom nálam van vagy nincs...ha itt van nem nézek fel se,mert idegesiti,ha nincs itt,akkor többször felnézek

2011. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mikor mennyit. Általában olyan 2-3 naponta, fél-1 órát, de van, amikor kb. egész nap, kisebb megszakításokkal...
2011. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!