Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság, vagy együtt élés?...

Házasság, vagy együtt élés? Miért nem divat, még a megfelelő együttélés után sem, házasodni?

Figyelt kérdés
És az üzenete ennek: "még várok valakit, aki nálad is jobb nekem"?
2011. febr. 19. 06:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

én a válással járó hercehurcát nem akarom. meg, ha már arra kerül a sor, mindig veszekedés van, kinél legyen a gyerek, az egyik fél tuti "megszemetedik", és ki akarja forgatni a másikat mindenéből... csak úgy megyek férjhez, ha előtte szerződést kötünk, ki mit hozott a házasságba, hogy ez tisztázva legyen.

a másik, h manapság a pasik nem szeretik megkérni a csajok kezét :S

2011. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Én azért nem akarok megházasodni, mert nem szeretnék vagyonközösségben élni egy másik emberrel.
2011. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

1. gazdasági ok: szegény kicsi lány úgy nőt fel, hogy szívében élt hamupipőke képe, aki egy bál alkalmával levehette a mindig viselt rongyait és végre úgy lépkedhetett, a márványpadlón, mint a királylányok között is a legszebb -> ez sok nő dédelgetett álma, egy nap amikor ő a legszebb ,az ünnepelt, a csodálatosabb... csak ha az ember nem tar fenn kapcsoltatott a jó tündérrel, akkor marad a hitel vagy az esküvő elhagyása.


2. de a szüleim is...: a mostani generáció fele csonka családban nő fel. És ő már nem is ámítja magát, hogy az ő kapcsolata majd... egyszerűen tudja, hogy mivel jár kimondani az igen. Azzal meg főleg tisztában van, mivel jár kimondani a "mégse"-t


3. ez csak papír: egyes párok elérte arra a szintre, amikor érzik a szerelmük az égben is megköttetett, nincs szükség földi közvetítőre.


4. egyéb


Remélem most már minden tiszta :) 21/L

2011. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!