Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak, de...

Nem tudom mit csináljak, de utálom sz anyámat. Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ez az érzés gyerekként kezdödött, mikor egymás után hozta fel a különféle hapsikat és mindegy volt hogy ott vagyok akkor is lefeküdt velük. Még mindig együtt élünk albérletben, van két kicsi gyerekem. Az anyám 45 éves , de nem csinál mást egésznap mint fekszik az ágyban, és internetezik. Persze nekem tudja mondani hogy mit csináljak, meg neki ez meg az kell. Folyton pofázik hogy hogy kell gereket nevelni, de miért mopndja mikor ö nem tudja hogyan kell. Volt hogy egy német emberért külön költözött , engem meg leadott a mamámékhoz. Nagyon utálom.És hiába akarok a családommal külön menni elkezd zsarolni, mert neki nincs senkije rajtam kivül.
2011. febr. 20. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom ilyen.

A mai napig érzelmileg zsarolja a fiát.


Ha teheted költözz külön és csak a legminimálisabb kapcsolatot tartsd fenn vele.

Meg fogja (érzelmileg) mérgezni a gyerekeidet is!

2011. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira utálod, miért hagyod magadat zsarolni. Fogd a két gyerekedet, és költözz el. Vagy anyagilag függsz tőle? Mert ha nem, usgyi!!!
2011. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Költözz el . Felnőtt nő vagy. Külön életed ,külön családod van.Mert ugye van apjuk a gyerekeknek.Vagy már azt is hagytad ,h elkergesse?

Szomorú a helyzeted és ilyen viszonyok közt csak a saját életedet teszed tönkre.Figyeld meg ha pár hónapot külön éltek anyukáddal(persze ahhoz kell legyen saját egzisztenciád)amikor összetalálkoztok örülni fogtok egymásnak. De akkor se hagyd magad rávenni, a közös életre.

2011. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen van apjuk a gyrekeimnek,anyámtól nem függünk anyagilag , inkább ö tölünk .Csak nehéz külön menni, mert szeretjük ezt az albérletet, nagyon rendes a tulaj.
2011. febr. 20. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez utóbbi indok nem tűnik túl meggyőzőnek. Nagyon fiatal lehetsz, pláne két gyerekkel

Nekem is voltak hasonló gondjaim az enyémmel, de felnőttként már nem haragszom rá emiatt és ahogy lehetett elköltöztem tőle. Én a helyedben akkor sem maradnék vele. De ezt akkor se értem...ha elvileg van párod ő miért nem lakik veletek vagy te vele

2011. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy velünk lakik, de nem tudunk tovább lépni.Mikor megszületett a kisebbik fiam , azért neki ment az anyám mert hogy nem viheti el anyósékhoz a nagyobbik gyereket. Hogy miért nem ütött vissza? Jól tette, mert különben az lett volna hogy ö ment neki az anyámnak.Én sem tudom hogyan , de uralkodik felettünk.
2011. febr. 20. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát változtass rajta h ne uralkodjon fölöttetek anyád. Hidd el csak rosszabb lesz, és a gyerekeidnek sem lesz nyugalmuk. Mi az hogy ennyire függ töle 4 ember, ha nem anyailag akkor hogyan? Lelkilegy függeni töle ezek után h ilyen volt veled? Ezután a gyerekeidre kell figyelned, és nam rá. Mielöbb költözz el töle a te kis családoddal, mig a férjed meg nem sokallja.
2011. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!