Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki komoly kapcsolaton...

Ha valaki komoly kapcsolaton gondolkodik, hol talathat magának megfelelő társat? Ti hogy ismerkedtetek össze?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kommentek közt gyakran olvasom hogy nem sül el jól a dolog ha:

-tavkapcsolat

-ha munkahely/iskola közös

-ismerkedos oldalakon ismerkedni

-utcán megszólítani valakit

-bulikban ismerkedni


Akkor mi a "jó"?


2011. febr. 20. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két férjem a bátyám haverja volt, a harmadikat a barátnőm mutatta be.
2011. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja ismerosokon keresztül.... Tényleg, ez az én környezetemben is bejönnek.
2011. febr. 20. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
A párom a haverom volt. De ezt nem lehet így megmondani. Bárhol ráakadhatsz az igazira.
2011. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A férjem a kollégám volt.Ott rontod el,hogy eleve úgy gondolsz az egészre már az elején,hogy komoly kapcsolat legyen.Ez nem így megy..Bárhol lehet ismerkedni.Az egyik barátnőm a könyvtárban találta meg élete párját.A másik a Tesco áruházban futott össze a férjével(most várják az ikreket) De egyikünk sem úgy kezdte,hogy ebből csakis komoly lehet.Először csak jól éreztünk magunkat,majd egyre több időt töltöttünk együtt,így volt alkalmunk jobban megismerni a másikat,és valahol a szabadságot is megkapta az ember..Idővel rájön az ember hogy többet akar,és sodródik tovább az élettel. Majd jön az,hogy "már 4 éve együtt vagyunk,vagy 6 éve boldog házasságban élünk" stb

Mint írtam a férjem a kollégám volt.Ma 10 éve vagyunk boldog házasságban..

2011. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Láthatod az első hozzászóló példájából is, hogy az ismerősök általi kapcsolat sem tartós :), ezzel minden lehetőséget megbélyegeztél.
2011. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik kapcsolat sem tart örökké, de ilyen módokon is szert lehet tenni partnerre ami működhet évekig aztán törvényszerűen befuccsol. Ettől még nem rossz módszerek, de az ember hajlamos utólag úgy nyilatkozni, hogy "többet ilyet nem"

Nyitott szemmel kell járni, hiába erőlteti az ember, majd spontán megtörténik és kész

2011. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tágabb baráti körben, ismeretségi körben érdemes keresgélni.
2011. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat tartóssága nem az ismerkedés helyszínétől függ.
2011. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Osztálytársak voltunk gimiben, ott jöttünk össze.18 éve vagyunk együtt, szerelmünk gyümölcse már 17 éves.
2011. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző párom egy chat oldalról,vele 7 évig voltam együtt,bár ellaposodott. A mostani meg a kollégám, és házasodunk:))
2011. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!