Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudunk egymástól elszakadni de folyamatosan veszekszünk?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást de mindig veszekedni szoktunk.Általában apróságokon.De egyikünk se gondolja komolyan de ez engem nagyon zavar.Sokat sírok miatta.
2009. ápr. 5. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
mintha az en volt kapcsolatomat irtad volna le. 2 ev utan nagynehezen szakitottunk.
2009. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is kapcsolatba vagyok. Mi havonta 1szer szakítunk aztán újra kezdjük. Már egy éve ezt csináljuk.
2009. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi." Én is ilyen kapcsolatban vagyok" - akart lenni
2009. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
ez már szakításgyanús... én is ilyenben voltam, és visszanézve jobb hogy végelett, így, a szakítás után érzett fájdalmon túl,már boldog vagyok. :)
2009. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt a legutolsó kapcsolatom, és szakítottunk...én még szeretem, de már késő :'(

Úgyhogy ha szereted, próbáljatok tenni valamit...

2009. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy kis ilyen időszak 1-2hónap a kapcsolatunkban,hogy minden kis hülyeségen összekaptunk.De mi most egy csomó új programot szervezünk,új közös élmények stb.Nem csak a veszekedések szüntek meg de minhta a kapcsolatunk is teljesen felújult:) Sztem próbáljatok ti is elmenni, új programokat felfedezni közössen stb.
2009. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, miért sírsz emiatt, ha nem is gondoljátok komolyan. Szerintem beszéld meg vele, hogy téged ez zavar, biztos meg fogja érteni.
2009. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

huh...azt hittem csak en avgyok igy a parommal megnyugtato, hogy nem vagyunk egyedul.

Mi masfel eve csinaljuk ezt, imadjuk egymast, tiszteljuk egymast, megis allandoan balhezunk, mar szakitottam vele vagy 10x felindulasomban:D de igazabol meghalnek nelkule. Nyugi, ez mukodhet, majd beno a fejetek lagya, ahogyan remelem nekunk is:)

2009. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!