Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt adnátok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt adnátok a legjobb barát/barátnő esküvőjén nászajándékba, ha nem vagytok nagyon eleresztve?

Figyelt kérdés
Nem akarok keveset se, de túl sokat meg nem tudok:(
2010. jún. 8. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Én kb. 20 ezerre gondoltam.
2010. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajnos nagyon nagy a mérce, és ennyit adnak amúgy... Nem gondolkozhatsz ajándékban? Az nem is olyan drága, és mégis kifejező.
2010. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 2éve adtam 10-et, ex legjobb barátnőnek. Meg még 5-t táncba.
2010. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó barátnőnk ment férjhez, egyesül álló barátnőm 15-öt adott, mi meg húszért vettünk gps-t....egyébként nem beszéltük meg, csak gondolom ez van az emberek fejében....plusz nálunk ott volt a menyasszonytánc is, azon adtunk végül 5-5 ezret, de szerintem ott is elég a 2-2 ha táncolsz
2010. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pénzt kérnek, mert gyűjtenek, meg is értem, annó mi is azt kértünk, igazából mindenük megvan ami nagyobb dolog.
2010. jún. 8. 12:30
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Lehetne valami jó ajándékot, ami drágának néz ki legalább. Ne gondolkozz feltétlenül pénzbe, mert akkor 10alatt nem maradhatsz.
2010. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Mi 20000 adtunk és tanú is voltam. Miért csak ennyit ha násznagy voltam?

Mert ők egy salátástálat hoztak.

2010. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
50e-et adtam + 2*10e-t a mennyasszonytáncba.
2010. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egy 20ast adtam anno. fél éve.
2010. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én csak azért mertem gps-t venni, mert tudtam h nincs nekik, de a miénket múltkor elkérték, szóval egyébként mi is egy 20-ast adtunk volna, plusz menyasszonytánc, de függ az anyagi helyzetetektől ill. attól is h mennyire puccos az esküvő, szóval ha a kaja fejenként egy tizes (bp-en átlagos), akkor aszerint kell gondolkodni, h legalább a kajátokat "kifizessétek"....de vannak egyébként jó ötletek, amivel fel lehet dobni a pénzt is, pl pénzesernyő, pénzes csokor, ill. fa ezeknél van ötlet is és nem csak az a darab papír
2010. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!