Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így reagáltál volna? És a...

Így reagáltál volna? És a termékről mit tudsz? Megbízhatók?

Figyelt kérdés
Nyertem egy Hippsy derékmelegítőt. Volt egy pályázat és kellett képet feltölteni úgy h látszodjon a hiánya..és egy picit kilátszott a derekam. És megyek újságolom anyunak, s mindja h h képzeltem h milyen képeket rakok fel a netre.. pedig nem is semmi.. de mind1. Nem hogy örült volna, hanem még szídott is.. Szerintetek leadhatom a címem? kérdezzem meg szüleimet?
2011. febr. 22. 14:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

külföldi vagyok, nem költök ezért:D

ha elküldik akkor oké, hanem úgyis jó:))

2011. febr. 22. 15:08
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen korrekt kép... szerintem.
2011. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
szerintem is, mondjuk még ő sem látta:D
2011. febr. 22. 15:09
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

: ma 15:04 vagyok.

Nekem is van egy 15 éves lányom..A képen hátul kilátszik a derekad..Ez volt a gond anyukádnál??Ez tényleg nem olyan "már pedig mindent megmutatok magamból" kép..Ennél sokkal durvább képeket szoktam látni gyerekekről akik pózolnak..

A te képed nem vészes..Én mint anyuka ezért nem vitáztam volna...Mutattad a képet anyudnak is? mert itt nincs gond..Talán üljetek le és beszéljétek át újra..Lehet,hogy rossz időben mentél oda hozzá..Várd ki a legjobb időt,és akkor mond el újra neki..

2011. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
még nem mutattam, mert ahogy mondtam leszidott és tegnap már féltem... de ma újra előveszem a témát
2011. febr. 22. 15:14
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csináld így..

Akkor menj anyudhoz ha látod,hogy nem feszült,ideges..A képet mutasd meg neki,és kérdezd meg,hogy szerinte is jó fényképarcod van-e a képen? Ha dicséri akkor kérdez rá,hogy szerinte gond,hogy a derekad kicsit kint van,mert amikor készült a kép nem is vetted észre,hogy a póló nem takarja a derekadat.Ha továbbra is dicséri akkor mutass egy másik képet vagy bármit ami Hippsy derékmelegítőt ábrázolja..Majd mond el,hogy ezt nyerted..Kérdez rá,hogy megengedi-e hogy a ti címetekre jöjjön a termék..

2011. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszi, nagyon rendes vagy:)

megpróbálom

2011. febr. 22. 15:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Anyukad nem is a derekon problemazik, hanem azon hogy teljes kepet kuldtel be, arcodat nem retusaltad ki, viszont itt igen. (Mar tul keso). Tudod amit most felraksz a netre, fiatalon, azt soha nem tudod leszedni.
2011. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!