Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, hogy a két...

Csak nekem fura, hogy a két fiú lakótársam együtt fürdik?

Figyelt kérdés

Pontosabban az egyik fürdik a másik ül a wc-n és beszél vele. Esetenként megmossa a hátát, odaadja a törülközőt, ilyenek. Fél éve lakunk együtt, előtte nem ismertem őket. Én legjobb tudásom szerint nem gondolok semmi "rosszra". Amúgy nem nagyon találkozunk, nem vagyunk se jóba, se rosszban, nem is ismerjük egymást jóformán...

egyetemisták vagyunk


2011. febr. 22. 20:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
nekem szinte ugyanez volt barátnőmmel,akkor mi meg lezbik vagyunk?!
2011. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%
Jó de ez azért lányoknál teljesen más.
2011. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

Na várjá!

Egyik sz*rik, a másik meg pancsizik közben?? :O

Ember, le ne hajolj a szappanért! :D

2011. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komolyságot, emberek:)


És igen, lányoknál azért tényleg más. "valamitől" tényleg...

2011. febr. 22. 20:56
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy melegek. ha régóta ismerik egymást, és te vagy az "új", akkor lehet, h csak ott tudnak megbeszélni olyat, ami Rád nem tartozik...Mi is mindig a fürdőben beszélünk meg mindent.
2011. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

én lány vagyok és a tesómmal, aki szintén lány, de rendszeresen dumálunk úgy h egyik fürdik, másik kakil:)

de mi nem szoktuk egymást nézni, a hátamat meg magam mosom. Szóval ez nekem is furcsa.

de te honnan tudod mindezt? h ő mossa a hátát?

2011. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

te nem az én exlakótársaimmal kerültél össze?:d


két srác,gyerekkoruktól összenőttek,mindkettőnek komoly barátnő,de simán mászkálnak egymás előtt meztelenül,bemennek egymáshoz a zuhanyzóba és hasonlók


de nem hogy nem melegek,még bi se egyikse,semmi hajlam


csak megszokták,együtt nőttek fel

2011. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha bemegy vécére, miközben a másik fürdik, az még elmegy. Ha menni kell hát menni kell, és közben dumcsiznak egyet, ha már ott van. De a hátmosás kicsit necces. A barátnős talán biszex, talán a barátnője sem tudja. Előfordult már mással is...
2011. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

OFF

Bocs már, de hogy tudtok úgy beszélgetni, hogy az egyikőtök sz@rik? Nem zavar titeket a bűz? :O

2011. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!