Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, hogy a két...

Csak nekem fura, hogy a két fiú lakótársam együtt fürdik?

Figyelt kérdés

Pontosabban az egyik fürdik a másik ül a wc-n és beszél vele. Esetenként megmossa a hátát, odaadja a törülközőt, ilyenek. Fél éve lakunk együtt, előtte nem ismertem őket. Én legjobb tudásom szerint nem gondolok semmi "rosszra". Amúgy nem nagyon találkozunk, nem vagyunk se jóba, se rosszban, nem is ismerjük egymást jóformán...

egyetemisták vagyunk


2011. febr. 22. 20:28
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az új, ők kerültek az én lakásomba, a másik az, hogy elsőévesek. Én napközben nem zavarok sok vizet vagy a szobámban ülök vagy egyetemen vagyok, szóval tudnának beszélni egyébként, ha akarnának....nem kell oda a wc. Onnan gondolom, hogy néha hallottam hangokat, hogy "mossa a hátát" :D és nem kakil odabent a másik, lehajtja a wc-tetőt és azon üldögél. Egyszer "rajtakaptam őket" mindkettő megszégyellte magát...
2011. febr. 22. 21:32
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

OFF

miközben egyikünk zuhanyzik, oda nem megy be a szag, meg amúgy is a tusfürdő elnyomja :) az a legjobb, mikor a wcn ülő lehúzza és hideg lesz a víz hirtelen :)


ON

egyébként zavar ez téged vagy csak érdeklődsz?(a kérdésemben semmi támadó jellegű nincs) mert furának fura, ha ez a kérdés :)

2011. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

nekem volt egy albérlőm. nem együtt laktunk, van egy külön lakásom, ott.

na, a srácot, mikor megismertem semmi jele nem volt, tök átlagosan nézett ki. aztán mondja nekem, h odaköltözik hozzá az egyik haverja. a srác full homár. az egyszobás lakásban. van galéria, reméltem, külön alszanak. hát nem. a galéria volt a lomtár, és ketten aludtak egy franciaágyban.

mondom ez gyanús.

aztán mikor mentem a pénzért megláttam egy búzaújságot az asztalon.

mondom ez már több mint gyanús :D

szóval vagy ennyire jó haverok, vagy tényleg tolják egymás fingóját :D ameddig nem te vagy a célpont, addig ne aggódj, de zárd magadra a fürdő ajtaját :D

2011. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Biztos vagy ebben a hátmosásban?

Nem feltétlenül van bármi is közöttük, főleg ha az egyiknek barátnője van.

2011. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Annál tovább engem nem zavar, prűdnek prűd sem vagyok de azért amikor két pasi együtt van minden alkalommal mikor a másik fürdik, az felvet néhány kérdést...számomra...:D
2011. febr. 22. 23:59
 26/28 anonim ***** válasza:

Figyelj, családban még elmegy, nem azt mondom, h normális, de elmegy. De akármilyen jó haverok is, ezt nem tudom elképzelni... Legalább van zuhanyfüggöny?

Szerintem homik... :S

2011. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
én a helyedbe tuti megkérdezném őket hogy ez most hogy is van:D:D:D de télleg...
2011. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nincs függöny:P :D
2011. febr. 25. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!