Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezem, ti a családban...

Kérdezem, ti a családban mesztelenkedtek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szülők a lányaik és fiaik előtt és fordítva is gyerekek a szülők előtt.
2011. febr. 23. 13:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Soha.
2011. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim sosem voltak meztelenek elöttünk.Persze mikor bekellett szaladnom a fürdöbe bementem ha muszály volt.....

A gyerekeim még kicsik,(3 éves e´s 11 hónapos)Most még ha fürdünk bejönnek persze.De ez késöbb nem lesz.Èn nem tartom jó ötletnek a meztelenkedést.Meg értelmét sem........

2011. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
13.53 vagyok.Persze csak anyumat láttam meztelenül,de még az is kicsit kellemetlen.Ö sem jön jött be hozzám......
2011. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Kb. olyan 5 éves koromig meztelenkedtem a család előtt. Apám néha kijön a konyhába alsógatyában, de ez talán nem is annyira meztelenkedés.
2011. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
igen,
2011. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyukammal es noveremmel eltem, siman meztelenkedtunk egymas elott, sose volt ez gond es nem keltett frusztraciot a kesobbiekben sem.
2011. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
nemigen
2011. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

nekem 18 éves fiam van.

Már nem meztelenkedek előtte,és ő sem ellőttem.

De egy pólóban+ bugyiban simán elvagyok,és engem sem zavar a boxerban mászkál a lakásban..

2011. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát szándékosan nem. Egyszer volt olyan, hogy azt hittem, hogy nincs senki a fürdőben (be volt csukva az ajtó, de nem lehet bezárni) és rányitottam véletlenül apura pisilés közben... De mivel háttal állt, nem is láttam semmit, meg nyilván nem nézelődtem. :)

Anyut láttam már öltözni, ő is engem, de amúgy nem szoktunk ilyet.

21/L

2011. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nevelt anyukám, ő elég szégyenlős, de attól függetlenül egymás előtt a mai napig meztelenkedünk, ha épp úgy adódik. A gyerekeim kicsik még, a nagyobbik két és fél éves, még apuka is szokott néha velük fürdeni, nem tudom, később hogy lesz, de én minden esetre biztos nem fogom magam zavartatni, apukás kérdés meg még kérdéses. Persze, ha nem muszáj, most sem, de ha úgy adódik, nem fogja ő sem kapkodni a ruhákat. Ha természetesnek kezeljük a helyzetet, bennük is természetes marad, és nem lesz rossz emlékük később sem ebből kifolyólag.
2011. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!