Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lenne jobb?

Szerintetek hogyan lenne jobb?

Figyelt kérdés

Papámnak jövőhéten lesz a 65. születésnapja, mamámnak a 61. és a házassági évfordulójuk is jövőhéten lesz:) . Arra gondoltam, hogy egy kis családi fényképalbummal lepem meg őket. Első gondolatom az volt, hogy egy kis filmecskét csinálni képekből, zenei aláfestéssel, aztán kiírni dvdre. Viszont ezt ritkábban néznék meg, és nem tudom, milyen zenéket tehetnék alá. A másik gondolatom az volt, hogy a régi képeket beszkennelem, és újra előhívatom őket, és albumba rendezem őket. Ez viszont sokba kerülne, mert 3 gyerekük van, 4 unokával, és ez rengeteg képet jelentene... Viszont, ha csökkenteném a képek számát, akkor nem lenne elég átfogó ez az egész :(

Szerintetek hogy legyen? Költsem a maradék 3ezer forintomat képek előhívására, vagy maradjon a dvd, de rengeteg képpel? A pénzzel csak az a baj, hogy kb 3ezrem van áprilisig kajára, fénymásolásra meg ilyenekre... :(

19/l


2011. febr. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy csinálj egy hatalmas tablóképet nekik a régi beszkennelt képekből. Képek: mindkettő kicsiként (ha van ilyen), esküvői kép, gyerekeikről kiskori kép(ek), közös családi fotó, gyerekeik esküvői képei, unokák kiskori és mai képei + olyanok, ahol ők vannak együtt, unokák közös képe, mama a 4 unokával, papa a gyerekekkel, stb

Ezeket pl a Picasa képszerkeztő kollázs programjával összevissza elrendezed és így hivatod elő. Mondjuk nem tudom, h belefér-e 3000 Ft-ba az előhívás. Szülőktől nem tudsz hozzájárulást kérni?

2011. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, köszi szépen :) Csak valamelyik évben már csináltam egy hasonló montázst poénból, nem akarok még egyet :). Hozzájárulást nem tudok kérni, így is éppen hogy csak kijövünk.. :(
2011. febr. 24. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az albumos szerintem jó ötlet, mi lenne, ha összefognátok az unokatestvéreiddel? Ha jól veszem ki akkor legalább egy testvérpár van köztetek, mindenki csinálhatná a saját családja képeit, és az albumot meg a testvérpár másik fele. így olcsóbban jönne ki és több kép beleférne. A nagyszülőkről meg mindannyian tehetnétek bele képet:)
2011. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi hárman vagyunk testvérek, a negyedik unokatesónk csak 4 éves, rá nem számíthatunk pénzügyekben. Öcsémnek szintén nincs pénze, nővérem pedig biztos nem tud ilyenekre költeni, mert a barátjával lakik :) Köszi a válaszod! :)
2011. febr. 24. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én - ha ennyire meg lennék szorulva - a dvd-s megoldást csinálnám. Szerintem az is nagyon kedves. Imádni fogják. Aztán később csinálhatsz nekik egy albumot, ha kicsit több pénzed lesz rá. Mondjuk jövőre. Vagy Karácsonyra.
2011. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!