Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző ez?

Mennyire jellemző ez?

Figyelt kérdés

hogy a párotok aki több éven át, mondjuk 7 éven át mindig kiállt melletetek meg jó volt hozzátok hirtelen az ellenkezőjére változzon?

tapasztaltátok ezt?milyen formában?


2011. febr. 24. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Huuu, hát kell legyen oka mindenképp. Az a bűvös 7-ik év :))

Az is lehet, hogy kell egy kis idő neki, mert egy kicsit ősszezavarodott. Vagyis ezt úgy értem, hogy egy hosszú kapcsolatban változik az ember, az érzelmek is sokszor újá kell szülessenek.

De szerintem mindenképp valami történt, ha "hirtelen" változott meg. Kérdezzél rá.

2011. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem változott meg az ellenkezőjére, csak ha most 7 év után összeházasodunk vajon m indig ilyen törödő, gondoskodo cukipofa marad?
2011. febr. 24. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaaa bocsi..Most nézem, hogy csak érdeklődsz...Nem nem fog annyira megváltozni, és ha meg is változik akkor annak oka lesz..Pl. már nem szeret, vagy történt valami, vagy félre lépett. stb. Ettől nem kell tartsál. Én 8 éve vagyok együtt és nem tapasztaltam ilyent.
2011. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom az ellenkezőjére változást. Az emberek nem változnak ilyen mértékben.

Ha mégis, azt betegség okozza, vagy az, hogy az addig mutatott viselkedés nem a valódi arca. De ennyi ideig nem lehet színlelni.

2011. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

úgy látom,hogy az a pasitipus aki nem megcsalos, mert nem egy flortolgetos tipus, még ilyen dolgokba sem megy bele..igaz,h a mhelyén csak öregebb vagy abszolut csunya nők vannak..de inkább pasik vannak.

de hirtelen az jutott eszembe,ha esetleg valamikor majd uj mhelye lesz és ott szép és vonzo nők lesznek..akkor majd mi lesz..

2011. febr. 24. 15:58
 6/12 A kérdező kommentje:
3 éve ismerem, négy éve együttlakunk
2011. febr. 24. 15:59
 7/12 anonim ***** válasza:

HHjajjj...Nem mondod komolyan, hogy 7 év után ilyeneken gondolkozol?? Nem értelek..Te most is féltékeny vagy rá? Ezért félsz attól, hogy mi lesz "ha"?? Hát ha mindenki így állna hozzá a dolgokhoz akkor 1 hosszú kapcsolat se, és házasság sem létezne. Persze benne van a pakliban e zis, de 7 év után azért kellene annyira már ismerjed, és bízzál benne főleg.

Amúgy meg nem leoltani akartalak, csak megnyugtatni, és ne tőrjed ilyeneken a fejed.

-első-

2011. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 éve ismered és 4 éve vagytok együtt?:)
2011. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem féltékenység miatt irtam ki a kérdést, hanem csak ugy eszembe jutott egy ilyen gondolat
2011. febr. 24. 16:02
 10/12 A kérdező kommentje:
3 évig jártunk négy éve egyuttlakunk
2011. febr. 24. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!