Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy...

Mennyire jellemző, hogy manapság valaki csak a férjével fekszik le? Előnyök? Hátrányok?

Figyelt kérdés

Őszintén mi ebbe a csoportba tartozunk, régóta együtt vagyunk, a kapcsolatunk stabil, mindent megbeszélünk, jókat beszélgetünk, mondhatnám, Ő a legjobb barátom, s én neki, de a szex terén is minden jó. Beszélgettünk erről a dologgal a párommal, hogy vajon vannak-e hátrányok ezzel kapcsolatosan. Arra jutottunk, hogy az, hogy bennünk van a kíváncsiság az természetes. A párom szerint ez egy olyan dolog ami kettőnk közt van (az érzés maga) amit nem rontana el azzal, hogy más nővel van...Őszintén én meg mással nem nagyon tudom elképzelni, hiába fordul meg a "kíváncsiság gondolata" a fejemben.

Van egy-egy közeli barátunk aki be-be szól, hogy ugyanmár, ez mi amit csinálunk?! Nekünk viszont elveiben fontos ez a kérdés, számunkra ez egy olyan kapocs, ami valljuk be keveseknek van. Ez pedig "csak a mienk" nem tartozott és nem osztoztunk soha máson...:)

Valaki hasonlóan? Esetleg házasságban már?


2011. máj. 4. 07:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a házasság két ember szexuális életéről szól, ahogy örök hűséget fogadtál a párodnak és ő is neked. ha van egy harmadik is, akkor ennyit ér a fogadalmad, vagy a másik fél fogadalma, tehát semmit!
2011. máj. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
A mi házasságunk is pont ilyen. :-) Remélem azért többen vannak így, mint azok, akik mással is vannak a házastársukon kívül.
2011. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
57%

Most ezt úgy érted, hogy szűzen mentél férjhez?

Ha igen: gratulálok! :-) Én mondjuk nő létemre nem tudtam volna ezt elképzelni. Nekem jó pár pasim volt és voltak 1 éjszakás kalandjaim (2), tehát én kiéltem magama. Így amikor megismerkedtem 27 évesen az igazival, tudtam ,hogy részemről egy életre szól a dolog, mert nem vonz más. Legalábbis amíg a kapcsolatom rendben van, nem. És szerencsére 5,5 év után is rendben van, van egy 20 hónapos Lányunk, tehát nekem ezért sem férne bele már más.

Ha nem így gondolod: az előbb leírt dolgok miatt sem csalnám meg az Uramat, annál Ő sokkal jobb ember, akit szeretek és tisztelek, ráadásul nincs is rá okom.


Amúgy mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?

2011. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Pontosabban én arra gondoltam, hogy akik házasság előtt is CSAK a párjukkal voltak, tehát SOHA nem voltak mással...

köszi a válaszokat:)

2011. máj. 4. 07:36
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
Én a szoros párkapcsolatot támogatom, ha számításba jön egy harmadik akkor az a kapcsolat már labilis. Házasságom első éveiben nem tudtunk a mindketteni három műszak miatt egymással eleget törődni, így sajnos egy-két alkalmat megragadtam, amit a feleségem nem tudott meg, de azóta is nagyon szégyenlem. Azt mondják, hogy ami titokba marad az mintha megsem történt volna, de nem így érzem. Visszacsinálni nem lehet.
2011. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk és még nem vagyunk házasok, de tervezzük:D

(lehet kicsit hülyén fogalmaztam, nem a megcsalásra gondoltam, hanem arra, hogy más sosem volt se az Ő, sem az én életemben szexuálisan, akkor sem, mikor még nem voltunk együtt...)

2011. máj. 4. 07:38
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha úgy érted, hogy egy nőnek első és egyetlen férfi az életében a férje szexuálisan, hát talán még anyámék idejében jellemző volt, ma már egyre kevésbé.

Megtisztelő lenne számomra egy ilyen lánnyal találkozni, ugyanakkor lehet bennem volna a félsz, hogy mi lesz akkor ha majd ki akarja próbálni más férfival is attól független, hogy engem szeret. :S

28F

2011. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

7:43

Igen, így értettem:) A megcsalás az alap, hogy nincs...:)

de szépen mondtad: megtisztelő. Azt hiszem a párom is hasonlóan fogalmazott:)

köszi válaszod

2011. máj. 4. 07:48
 9/41 anonim ***** válasza:
85%
Nincs két egyforma ember. Én például huszonévesen állandó pörgésben éltem, sokat jártam bulizni, voltak rövidebb-hosszabb kapcsolataim, és egy éjszakások is. Nekem ez így volt jó, nem bántam meg semmit. A férjemet 32 évesen ismertem meg, 6 éve vagyunk együtt, van 1 kislányunk, és a férjemet eszem ágában sincs megcsalni...nincs bennem erre sem vágy, sem kíváncsiság. De ha a férjem az első szerelmem lenne...hááát, akkor már lehet nem így vélekednék. És itt a lényeg: hogy nem vagyunk egyformák! Édesanyámnak édesapám volt az első, és biztos vagyok benne, hogy sosem csalta őt meg, a mai napig boldog házasságban élnek. Szóval, ilyen is van.
2011. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Sokan nyomi dolognak tartják ezt, őszintén én sosem terveztem így, de most már örülök, hogy így történt. Amúgy lehetett és bármikor adott a lehetőség, hogy mással legyek, de valahogy ez nekem nem hiányzik, s azt a "valamit" nem akarom elveszíteni egy kaland miatt.

A párom pedig iszonyú jól néz ki, körül zsongják a csajok, de ő is azt mondja nem...

innen indult a kérdésem...

2011. máj. 4. 07:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!