Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző az, hogy...

Mennyire jellemző az, hogy egy 7 éves gyereket nagyon érdekel a csillagászat, és állandóan ilyen témájú könyveket olvas?

Figyelt kérdés

A megértésével sincsenek problémái, pedig nem gyerekeknek íródott könyveket olvas.

És amikor megkérdezik tőle, hogy mi szeretne lenni, egyszerűen csak annyit mond, hogy csillagász? ű

Az ilyen gyerekek mind forma egyes versenyzők, vagy sztárfocisták akarnak lenni, ellenben őt ezek nem foglalkoztatják, sőt nem is nagyon játszik fiús játékokkal.

Lehet vele valami probléma?


2011. febr. 26. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy gond,én állatorvos akartam lenni,nem énekesnő meg modell, szóval szerintem nem gond :)
2011. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Olyan hülye kérdéseket tudtok kirakni. Öcsém is ilyen volt, most 12 éves és még mindig ilyen.
2011. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindegyik gyereket más érdekel,őt a csillagászat.Örülj hogy például nem csak a Barbie babákkal foglalkozik,legalább a csillagászat fiús.
2011. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is csillagász szerettem volna lenni ilyen idős koromban és szerettem az ilyen témájú könyveket. Mondjuk végül eléggé más irányba orientálódtam, de a mai napig is az átlagosnál jobban érdekel a téma.

Most azon lepődtem meg, hogy ezt egyáltalán valaki furcsának tartja.

2011. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éves koromban nyelő és légcsövet rajzoltam, 14 éves koromban minden vágyam volt, hogy egy boncoláson részt vehessek, most meg orvosnak tanulok. Nem hiszem, hogy probléma lenne :) Örülj neki, hogy ilyen értelmes dolgok érdeklik!
2011. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Probléma?! Örülj neki, hogy nem számítógépes játékok előtt kockul, vagy rosszabb, hanem effektíve érdekli egy tudomány, méghozzá korához képest magas szinten, és úgy tűnik, nagyon okos gyerek (lesz belőle). Támogasd az álmai elérésében, hiszen mindennél értékesebb, hogy konkrét célja, álma van, ami egyben a hobbija is. Ennél jobb kombináció nincs. Ez nemhogy baj, ez a szülők álma.
2011. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én tesóm is ilyen. :)) Most 11 éves...kiskora óta az ilyen tudomány meg csillagászat érdekli.

Ahogy van akit, a zene érdekel meg a tánc, van olyan akit a csillagászat. Szerintem ez rendben van.

2011. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én archeológus akartam lenni,és amikor megtanultam olvasni csak ilyen múmiás könyveket olvastam és megértetem. utána jött a pszichológia for ever korszakom,az négy évig tartott még most is tart de nem annyira feltűnően...Akkor csak és kizárólag pszichológiáról szóló könyveket voltam hajlandó olvasni. Ez szerintem egész jó jel,ha ilyen kicsiként már a tudomány felé hajlik.

L/15

2011. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Örülj.,hogy a fiad ilyen komolyan érdeklődik valami után. Sokkal okosabb,mintha állandón a gép előtt ülne,vagy focista akarna lenni.
2011. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van olyan ismerősöm, akit gyerekkorát kezdve az orvostudomány érdekelt és ez sosem változott meg, már régen felnőtt ember és egy nagyon jó orvos lett belőle.
2011. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!