Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak soha nem jut...

Barátomnak soha nem jut eszébe megajándékoznia. Ez más pasikra is jellemző?

Figyelt kérdés
Már 4 éve vagyunk együtt, még mindig elfelejti a névnapom, szülinapom, és nem is kapok tőle ajándékot mindig. Eddig kb a 4 év alatt 4x kaptam tőle ajándékot...1x névnapra, 2x szülinapra, 1x karácsonyra...persze így nekem sincs sok kedvem ajándékozni, de azért ha meglátok vmit, ami jó lenne neki, akkor meglepem vele...de ő még ilyet sem szokott...:-( ma is névnapom van, egyelőre még nem köszöntött fel, ha fel is fog, csak azért mert anyukája szól neki, h ma van a névnapom...
2011. aug. 31. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk ugyan ez a helyzet,és mi is 4 éve vagyunk együtt....

Én szoktam venni neki nem csak ünnepekre, de csak úgy ha meglátok valami jót vagy csak tusfürdőket vagy ilyesmit..ő sose lep meg semmivel...de ez van..én beletörődtem..szülinapom is csak onnan tudja, hogy anyumék általában mindig hamarabb felköszöntenek, ahogy épp találkozunk...Meg idén beírta a telefonjába, de fejből nem tudja...szerintem törődj bele..Én se fogom neki már mondanio, húú mennyire gáz hogy é sose kapok semmit..Én se veszek ő se vesz egyszerű... :)

2011. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Boldog névnapot!

Az én pasim (ma már férjem) is ilyen volt sokáig. aztán egyszercsak rájött, hogy elveszíthet. Elkezdett féltékeny lenni és 15 ezer forintos cipőket, ékszereket veszegetni. Mindig mondtam ,hogy nem kell, de azért jól esett. Ő meg azt mondta, hogy megérdemlem, mert sokáig nem kaptam semmit. Egyik véglet sem jó. De ha zavar beszélj vele.

2011. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Boldog névnapot!!
2011. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elfelejtettem a névnapját, és amit akkor kaptam, azt még ma is emlegetem. Azóta javult a memóriám.
2011. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem ilyen, szerencsére. Sőt, gyakran kapok "csak úgy" is virágot. 3 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok.
2011. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Enyém is ezt csinálta, egyik születésnapomon elkezdtem bőgni, mint egy anyátlan árva, hogy ennyire le se szar, vagy mi van. Azóta sose felejti el, sőt csak úgy is szoktam kapni dolgokat.
2011. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem szerencsére nem ilyen. SOkszor lep meg valamivel, apróságokkal, ha boltban jár, vagy külföldön, mindig hoz valamit, HOZTAM NEKED AJÁNDÉKKKOOOOT :D Nálunk ez már szlogen :D ettől persze még férfias, és ő hordja a nadrágot, de szeret kedveskedni, és ha valami ünnep van, akkro sem az van, hogy veszek magamnak valamit és kifizeti, vagy megkérdezi mit kérek...imádok tőle ajándékot kapni, jól előre kitalálja, és tudom mindig valami szuper dolgot kapok. .
2011. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Isten éltessen Erika!?

Ha nincs vele más gond, akkor fogadd el, hogy ilyen pasik is vannak.Legfeljebb neveld, hogy anyukájának együtt vegyetek valamit, hangsúlyozd, hogy biztos örülne neki.

De van olyan pasi, aki ha virágot visz, az rossznak a jele, mert bűntudata van valamiért. Ez szokás kérdése: ha a családja nem csinált nagy dolgot a névnapokból, szülinapokból, akkor lehet ilyen. De azért vagy, hogy te valami csekélységgel rukkolj ki, s mondd, hogy szeretetem jele feléd, aztán vagy tanul, vagy nem.

2011. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Névnapot:)
2011. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát bezony, össze is szorulna a szívem, ha a párom szülinapomra vagy pl. karácsonyra elfelejtene felköszönteni!

Mi már házasok vagyunk, az elején ment az ő részéről is ez a "becsomagolósdi", de megbeszéltük, hogy megmondom mit szeretnék, ő meg "véletlenül" megveszi. Ugyanis egyrészt nem akar melléfogni, másrészt meg gyakran a háztartásban nekem kellő dolgokat szeretnék.

De ettől függetlenül nem felejt mellé köszönteni sem, 1-1 virággal, kedves szóval.

Szóval lehet ez a 21. század, de lányok, ne vegyétek olyan "természetesnek" ezt, hogy 'csak úgy' elfelejti!!

2011. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!