Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha szeretek olyan ember...

Baj, ha szeretek olyan ember lenni, mint amilyen vagyok, pedig sok hibám van?

Figyelt kérdés
Én komolyan mondom, hogy szeretek félénk meg zárkózott meg önbizalomhiányos meg társaságkerülő meg komoly meg lassú meg stb lenni. Nemhogy nem zavar, hanem örülök neki, hogy ilyen vagyok, mert szimpatikusak nekem ezek a vonások, más emberekben is, nemcsak magamban. Szerintetek ez baj? Hallottatok már ilyenről? Mert én még nem.
2011. febr. 24. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban magadnak kell megfelelned, ha neked így jó, akkor miért lenne baj?
2011. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Igen, baj, mert ez azt jelenti hogy valami nem stimmel a fejedben. Tehát nem az a nagyobb baj, hogy ilyen vagy, hanem az hogy még élvezed is.
2011. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem se jó ez.Neked lehet, hogy jó de a körülötted élőknek egyáltalán nem jó eben biztos vagyok.
2011. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Akkor neked fiam/lányom a legnagyobb hibád, hogy VAN önbizalmad!
2011. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem baj. Az én mércém szerint is kellemesebb ez a típus, mint a folyton nyüzsgő, nyomulós. Persze, ez lehet, két véglet.

Legyél csak olyan, amilyen, lényeg, hogy harmóniában élj. Nincs veled semmi baj.

Így fognak elfogadni.

2011. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Az önbizalomhiányon mit lehet élvezni??? :D
2011. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha tizenéves vagy, akkor még belefér, de később muszáj lesz változnod, ha normális életet akarsz élni.
2011. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
ha szeretsz ilyen ember lenni, azaz szereted a tulajdonságaidat, akkor nem lehetsz önbizalomhiányos. viszont nagyon sok hátrány fog érni ha ilyen vagy. nemtudom hány éves vagy, de pl munkahely választásnál, vagy már a munkahelyen.
2011. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy akik szeretnek, azok elfogadnak így. Ők nem fognak ítélkezni, nem akarnak megváltoztatni, úgy szeretnek, ahogy vagy! Ez egy jó dolog. Olyan 15től 20 éves koromig jó párszor bilincsbe verve vittek el a sünök, nem egyszer éjszakáztam a fogdán. Volt, hogy 72 órát is bent voltam. Verekedtem, drogoztam, egyszer még autót is loptunk, meg mi egymás. Azt mondtam, hogy soha nem fogok megváltozni, nekem jó így, én így vagyok én. Persze, ahogy az idő múlt, mondhatni, én is "bölcsebb" lettem. Szép lassan abba maradtak a dolgaim,és be kell látnom, hogy hülyén viselkedtem akkoriban. Az akkori barátaim egy része már börtönben van, a másik része szintén észbe kapott, és megváltozott. Most már inkább kerülöm az ilyen embereket, persze néha a mai napig elcsábulok, és előfordul, hogy be kapok egy bogyót, vagy felrántok egy csíkot. Természetesen a múltammal együtt kell éljek, de a mostani barátaim elfogadtak így, olyannak, amilyen vagyok. Bocsi a kitérőért, de ezzel azt akartam mondani, hogy idővel ez nálad is változhat. Persze, a személyiségem nekem sem változott túl sokat, ugyanúgy nagy pofám van, csak már jobban átgondolom, hogy mit szabad és mit nem. Szóval nálad is változhat, talán idővel jobban nyitsz majd az emberek felé te is. Úgy gondolom, hogy bajnak nem baj, de majd az idő úgyis eldönti! :)

N/23

2011. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj egyáltalán, amíg nem okoz kellemetlenségeket neked (pl. munkahelyen).
2011. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!