Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretek sok ember elött...

Nem szeretek sok ember elött szerepelni és nemsokára szalagavatóm lesz, ahol táncolok kétszer is. Mit javasoltok, mit csináljak, hogy ne készüljek ki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Jelents beteget és le van tudva!


Mégis minek csinálnál oylan dolgokat amithez semmi kedved?


Ez a szalagavató amúgy is egy hatalmas baromság fél év múlva már senki se fog rá emlékezni és jelentősége sincs úgyhogy nyugodtan kihagyhatod..

2009. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Sose felejtsd el hogy az iskolába elsősorban a tanulás és a jó jegyek illetve a jó érettségid miatt jársz, minden más kiahgyható mellőzhető és lényegében teljesen felesleges is..
2009. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de pont ez az, hogy én ezt nagyon szeretném és nagyon fontos nekem, azért mert is mert a szülinapomon lesz:) Szóval nem arról van szó, hogy nem akarom, hanem, hogy pont azért fogok izgulni mert fontos nekem
2009. nov. 29. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Gondolj valami másra közben, például arra, hogy születésnapod van, hogy jót fogsz enni, de akármi másra is gondolhatsz, amit szeretsz!
2009. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg kizárni a külvilágot és csak a táncpartneredre gondolni, valamint a tánclépésekre.

Én is táncoltam a szalagavatómon, de nekem nagyon nem volt hozzá kedvem. Az említett év elején kérdezett meg osztálytársam, én nem akartam megsérteni, ezért igent mondtam, még győzködnie se kellett. Ugyanis abban a tudatban voltam, hogy úgy se belőle semmi. Hát egy hamar a táncpróbán találtam magam, s nem lett volna pofám visszamondani :$


Amikor már ott álltam, akkor meg annyira arra figyeltem, hogy jól lépjek, hogy észre se vettem a közönséget, ráadásul a színpad meg is volt világítva, így csak az első két sort láttam :D

2009. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Azt kell tenni, amit a profi sportolók, agykontrollosok, pszichológusok stb. tennének.

Előtte többször is KÉPZELD el, lásd, vizualizáld, hogy minden rendben történik. Ez a kép legyen mozgalmas, élénk, hangokat is képzelj hozzá, a ruhádat is érezd, stb.

Az ilyesmit nyugodt, relaxált állapotban szokás és érdemes tenni, pl. elalvás előtt vagy után, vagy kellemes zene mellett, vagy csöndben. A lényeg, hogy éld bele magad és pozitív legyen.

2009. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb dolog lemondani és nem kiállni, minden elől elfutni ami egy picii erőfeszítést is igényel. Aztán majd ugyanezt megcsinálni érettségin, felvételin, munkahelyen. Ennyire nem vagy gyáva az biztos!


Képzeld el sokszor, hogy minden oké lesz, milyen szép leszel, utána jót buliztok, örül neke d a családod, a barátaid, párod és hogy utána milyen jó lesz túllenni rajta. persze, izgulni fogsz, de azzal mindenki így van! Hajrá!!!:)

2009. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi okozza a szorongást nálad.

Lehet hibázni mindenben, és a kis bakik is nagyon kedvesek tudnak lenni. Nem versenytáncosnak készülsz, és semmi nem múlik ezen. Figyelj a partneredre, és mosolyogj. Én hívő vagyok, mindent Istennek ajánlok fel. Kérem az Urat, hogy adjon nekem békességet a szívembe a szorongásaim helyére.

2009. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) Túl vagyok rajta és minden okés vlt. Perse pár feles lecsúszott elötte
2009. dec. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!