Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg van olyan ember, aki...

Tenyleg van olyan ember, aki 40-es eveire sem alakitott ki soha parkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha valaki 40-es eveiben alakitja ki az elso parkapcsolatat, miert vart olyan sokaig? Azert kerdezem, mert van egy ismerosom, aki 40-es ferfi es meg nem volt kapcsolata allitasa szerint, most kezdett el keresgelni az elmult honapokban. Azt mondja, benne most ert meg a gondolat, hogy csaladot alapitson. Ilyeneknel szerintetek valami gond van vagy ez termeszetes, egyszeruen mas a felfogasa? Magas pozicioban dolgozik, eddig a munkara koncentralt es nem csunya.
2011. febr. 24. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem valami gond van. Ha talál párt, tapasztalat hiányában nem hinném, hogy felnőtt párkapcsolat lenne belőle.
2011. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát érdekes, és semmiképpen sem követendő példa. Lehet hogy az élettapasztalata több, mint egy fiatalé, de a szerelmi kapcsolatokhoz sem árt egy kis szakértelem, amit az ember általában tini- és fiatalkori éveiben szokott összeszedni. Pl hogyan lehet együtt élni valakivel.. miről szól az alkalmazkodás.. és hasonlók.

Semmiképp sem jó, hogy meglett férfiként - mikor már abszolút nem csiszolódik a személyiség - kezd első kapcsolatba és egyből gyerekvállalásba az illető:S

Én is ismerek olyat, aki harmincas kora ellenére még nem kezdett kapcsolatba, ő túl mafla hozzá, és valószínűleg egyedül marad..

2011. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sok ilyen informatikust ismerek sajnos.. :(
2011. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha a munkájára koncentrált, benne van a kérdésedben a válasz. Nem ért rá gondolom.
2011. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Egy rokonom már 66 éves, de eddig nem volt párkapcsolata, és csak azért, mert nem akarta.

Van rendes munkája, lakása, normális kinézetü.


Szerinte ha valakinek párja van, akkor már nem elég önálló, ezért inkább egyedül marad, mert igy csak saját magáért felel. Neki ez felel meg, egyszerüen más a felfogása, mint a többségnek.

2011. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

En is ismerek egy ilyen pasit, igaz, neki voltak kapcsolatai, de mindig elrontotta oket par honap utan.

Most, 48 évesen érzelmileg még mindig egy huszonéves szintjén all.. Nem tudja kezelni az érzelmeit, és a mai napig mindent elront.

2011. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19:32, ez érdekes, férfi vagy nő ez a rokonod?
2011. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

De az is lehet, h csak te nem tudsz róla:D

Én egy faluban lakok, de máig nem láttak nővel aztán sokan azt hiszik, h gond van.

Mert csak egy éjszakásokban vagyok benne, vagy ha van is valami komolyabb nem hozom ide, mert itt nincs semmi.

Mondjuk volt csodálkozás mikor voltam egy buliban aztán volt ott egy helyi csaj és azt vette észre, h én jövök ki a szobából félmeztelenül leizzadva két másik félmeztelen csajjal:D

Ment is utána a pletyka ezerrel:D

2011. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A 19:32-es vagyok, és a rokonom férfi. Miért kérdezed?
2011. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ferfi. A ferjem egyik kollegaja. Jo munkaja van. Nagyon komoly, befolyasos ember.
2011. febr. 24. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!