Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetnem ra a szuleimet...

Hogyan vehetnem ra a szuleimet, hogy engedjenek gitar orara?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudom megerteni, hogy miert nem engednek. Szinte minden tantargybol 5os vagyok, soha senki nem panaszkodott ram, penz is lenne ra, es nem akarnak engedni, merthogy azzal nem erek semmit az eletbe. De folyton azzal vannak, hogy nem talalok magamnak semmi elfoglaltsagok, folyton itthon ulok. Miert nem tudjak megerteni, hogy nekem ez a gitarora minden vagyam?

18/L


2011. febr. 24. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Mert egy űberfasza gyereket akarnak akivel lehet dicsekedni a barátoknak. Gondolj bele, hogy hangzana a sznob barátok előtt, hogy gitározik a gyerek. Sokkal jobb lenne, mondjuk egy " épp latinul tanul szabadidejében".

Bocsi,hogy kiakadok, de sok ilyet ismerek akiknek nem számít a gyerekük boldogsága, csak a társadalmi elismertség.

2011. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lenne min gyakorolnod? Ha igen,nem is muszáj órára járnod,birsz könyvet szerezni gitártanuláshoz.Vagy a netről.Aztán ha meglátnák,mennyire szereted,és milyen szép "hobby",lehet megszánnának..valóban,nem könnyű az ilyesmivel érvényesülni,de viszont jó a léleknek :). Én pl kiskorom óta szeretem a rajzot,megy is,igaz,erre is mondták már,hogy ebből nem élhetek meg,de viszont ha nem csinálhatnám,olyan üresnek érezném magam. Ugyh rajzolok,én se járok suliba, hanem csak ugy, magamtól tanulok megmeg nemrég vettem két könyvet amiből ellesem a kül technikákat. Gitárod pedig mindenképp jó lenne ha lenne(a közelben),hisz anélkül nem tudnál gyakorolni otthon,az pedig fontoszenedések is bérlik,vagy megveszik a hengszert.
2011. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

mert az őseid egy maradi sznob parék! ez wan!

Keress walami alkalmi melót amiből kifizetheted az órákat, elvégre nagykorú vagy azt teszel amit szeretnél!

2011. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha legközelebb panaszkodnak, hogy miért nem csinálsz valamit, mondd nekik, hogy szívesen gitároznál, de oda meg ők nem engednek. esetleg próbáld elmagyarázni nekik, hogy az alapvető zenei ismeretek igenis fontosak és hasznosak. nézz utána, kinél tanulhatnál, mennyibe kerülne, mire lenne szükség, stb. konkrét tervvel állj eléjük, lássál, hogy komolyan gondolod.
2011. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar tobb, mint 1 eve mondom nekik ezt a dolgot. Mondjuk anyum beleegyezik, de apum folyton lefujja a dolgot, hogy felesleges, mert en ugyse tudnek megtanulni gitarozni. Annyira faj, hogy ennyire nem erdekli oket, hogy a gyerekuk nem boldog. Folyton azzal jonnek, hogy de az osztalyombol ki jar meg orara... Aztan mindig ott kotunk, ki, hogy semmi nem lesz a dologbol, es ez annyira faj...
2011. febr. 24. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Rám meg erőltették a gitárt... Mond nekik ezt: Édes drága szüleim! Azért vagyunk emberek, hogy kövessük az álmainkat. Ha megakadályoztok ebben, akkor a boldogságom elérésében akadályoztok meg.

Amúgy meg mutasd meg nekik a fórum bejegyzéseket.

2011. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ram is rameroltettek utaltam is.. aztan vegre abbahagyhattam hozza se nyultam ket evig de most megint elkezdtem es imadom szoval halas vagyok hogy rameroltettek :D
2011. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!