Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelenthetem a szuleimet?

Feljelenthetem a szuleimet?

Figyelt kérdés

Valahogyan megszereztek egy levelezesemet a baratommal,ami kb egy honapig tartott...es nagyon sok minden van benne amihez semmi kozuk nem lenne.(havonta valtunk levelet kb)

ez nem szemelyi jogok sertese?feljelenthetem oket vmi csalad vedo valaminel?most mar tenyleg betelt a pohar,nem csak ez az egy problema van a csaladban...legyszi normalis valaszokat,itt ennel sokkal tobbrol van szo...:(


2011. jún. 14. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Hogyan szerezték meg? Betörtek a lakásodba? feltörték a számítógéped? 18 megvagy már?
2011. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
nagy problema
2011. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak komolyan venni se a rendőrségen, se az oldalon.

Ne írj le legközelebb olyat, ami kínos neked.

Ha nem múltál el 18, akkor meg a szüleidnek MINDENHEZ közük van, ahhoz is, ha dugsz valakivel, titokban jártok, vagy átvered őket.


Ez nem fog érdekelni az ég világon senkit, és a probléma van a családban is elég relatív... kinek mi a probléma.

Tegnap egy agyhalott azért akart öngyi lenni, mert esténként bevisznek neki a szülei egy pohár vizet.

2011. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

milyen bizonyítékot tudsz felmutatni a rendőrségnek?

egyébként nagy ívben le fogják sz*rni a dolgot...

2011. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves vagy? 18. éves korodig ők tartoznak érted felelősséggel. Tehát ha mondjuk arról levelezel Ahmeddal, hogy öngyilkos akarsz lenni, és erre ő élénken érdeklődik, hogy teharautót tudsz-e vezetni, akkor bizony közük van hozzá.


Ha meg többről van szó, akkor miért nem azt kérdezed meg?


Szülőket egyébként nem jelentgetünk fel, egyébként is mivel bizonyítanád, hogy megszerezték a levelezésedet a tudtod és beleegyezésed nélkül?

2011. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha betörtek a lakásodba, és úgy "szerezték" meg (és mindezt bizonyítani is tudod, mármint a betörést), akkor feljelentheted őket. Ha a szobádban hagytad, vagy a számítógépedben találták, akkor nem.


Amúgy meg nem szégyelled magad?! A szüleidről beszélsz, akik felneveltek, enni adtak, törődtek veled, és embert (?!!) faragtak belőled!! Akármilyenek is, az ember általában a szüleiért ölni tudna, nemhogy feljelenteni őket! Milyen ember vagy te?

2011. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Én megértelek Téged, ez levéltitok! Nekem jogászok a szüleim, hamarabb tanultam meg azt, hogy más levelébe nem nézünk (akkor se ha családtag!) mint járni... Lehet nevetni, de ha ha szeretnéd, hogy megkérdezzem tőlük lehet-e tenni valamit, írj nekem privátban:)
2011. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a rendőrség szerintem ezt az ügyet nagy ívben fogja lefosni. Ennél sokkal komolyabb ügyekkel kell(ene) foglalkozniuk.
2011. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

"Ha a szobádban hagytad, vagy a számítógépedben találták, akkor nem. "


Attól még, hogy nem törnek be, a levéltitok megsértése vétség tudtommal.


Más kérdés, hogy egy ilyen feljelentést egyrészt senki nem venne komolyan, másrészt semmi értelme, még ha el is múlt 18 a kérdező és bizonyítani is tudja és foglalkoznak is vele a rendőrségen (nem valószínű) akkor is.. szülők kapnának valami minimális pénzbüntetést, cserébe hatalmas lenne otthon a csetepaté.


Kétlem, hogy bármi hatása lenne a feszültség növelésén kívül.

2011. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzs vele el semit és az igazi problémára nem megoldás ez.
2011. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!