Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz egykének lenni?

Pro Patria kérdése:

Rossz egykének lenni?

Figyelt kérdés

Én egy gyereket szeretnék vállalni, mert nem szeretném, hogy veszekedjenek, meg megosztódjon a figyelmem, féltékenység legyen, stb.

Szóval: akik egykék, tőlük kérdezem, rossz (volt) egykének lenni?


2011. febr. 25. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%

Én imádok egyke lenni, szeretem, hogy én vagyok a nagyszüleim szemük fénye, meg ilyenek:D Kisebbet semmiképp, de nagyobb tesót viszont elfogadtam volna.

17L

2011. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Mindig irigyeltem azt akinek van testvére, néha unalmas volt egykének lenni. Viszont nem kell majd osztozkodni a hagyatéki tárgyaláson.
2011. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
sokkal jobb egyedul.. van tesom de azt utalom mint a sz.art
2011. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Húúú! Az utolsó hozzászólást kicsit durvának tartom. Én is egyke vagyok, de hogy a testvérről az örökség jusson eszembe??? Én örültem volna ha lett volna testvérem.
2011. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egyke voltam, magamnak való :)

Most viszont jó lenne, ha lenne egy már nagyobb tesóm, de már késő. Lassan már én szülök, anyu akkor is babázhat kedvére.

2011. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Én nekem most eszembe jutott egy ismerősöm, aki egyke és gyerekkorába elkényeztették, 17 évesen is még mindent a segge alá tesznek és fogalma sincs az önállóságról.
2011. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Én nem vagyok egyke sajnos, szívesebben lettem volna az, pedig nem utáljuk egymást a tesómmal, de ettől függetlenül ha lett volna beleszólásom (mai fejjel), nem akarnék testvért. 20N
2011. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
nekem a testvérem a legfőbb támaszom. Szerelem elmúlik, a szülők itt hagynak bennünket, de a tesó az tesó.
2011. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek egyedül lenni, nem vagyok egy társasági lény, de mindig szerettem volna egy tesót. Nekem szar így felnőni, jobb lett volna, ha van mellettem valaki.
2011. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két nálam jóval idősebb testvérem van és így nem voltak veszekedések, mert mindig az én akaratom érvényesült, mivel nekik addigra volt annyi eszük, hogy belássák nem olyan fontos az, amiért én legkisebbként hisztizem :D

Én, ha egyke lennék, akkor szerintem eléggé egyedül érezném magam , így pedig jó tudni, ha mindig számíthatok rájuk. És jó visszaemlékezni a sok sok játékra és hülyéskedésre, ami egy szülővel nem ugyanaz.

2011. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!