Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? ők jártak?...

Mi a véleményetek? ők jártak? és ez nem volt gerinctelenség, hogy nem mondta el? Ez lesokkolt

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam a pasimmal, 1,5 évig voltunk együtt, mindketten tudtunk egymás exeiről... és mindig aztmondtaneki semmi rejtegetnivalója nincsen előttem, és 3 barátnője volt előttem. Folyton azzal győzködött, hogy ő igazat mondd, bízzak benne, szeret stb.

Erre most megtudom egy ismerősömtől, aki a volt paism haverja és tudja a jelszavát az msn webfiókjába, hogy a csaj küldött neki egy zenét mármint a volt pasimnak, egy Szatmári-Jucus számot, és azt irta, hogy "Ezt hallgatom, ez azért furi, mert ezt akkor hallgattam minden nap mikor összevesztünk"

Szóval jártak? Erről miért is nem mesélt anno nekem? itt a szám:

http://www.youtube.com/watch?v=72V2qty6uzU


Tudom a múlt, de engem ez valahogy lesokkolt, nesze neked őszinte szerelem, meg bizalom...meg őszinteség... kicsit a gyávaság jele ez szerintem


2011. febr. 25. 18:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vedd komolyan, amit az előzőek írtak, tényleg magadnak csinálod a problémát. Látszik, hogy még mindig zaklatott vagy a történtek miatt - azért 1 hónap alatt már kicsit kiegyensúlyozottabb lelkiállapotban kellene lenned - úgyhogy ne a múltban élj, hanem foglalkozz saját magaddal! Kezdj valamit a megüresedett időddel, hogy ne érj rá az exeden gondolkozni.

Valószínűleg semmi nem volt azzal a lánnyal, vagy csak olyan jelentéktelen kapcsolat volt, hogy az ő szemszögéből ez nem számított kapcsolatnak, de neked ezzel már nem szabadna foglalkoznod.

Ne kutakodj utána, ne nézegesd, hogyan telnek a mindennapjai, kivel tölti az idejét, és ne háborogj azon, hogy biztos nem is szeretett, ha ilyen hamar túltette magát rajtad. Mindenki másképp viseli a szakítást. Nem tudom, mi volt köztetek, de ilyen helyzetre mindenki másképp reagál, van aki pótolni kezdi a volt barátnőjét, és csajozni kezd, van aki leissza magát minden este, van aki bulizik, van aki otthon kesereg fényképeket tépdesve.. Az eszköz teljesen mindegy, a cél a felejtés.

Neked is ezt kellene tenned. Kezd élni az életedet!

2011. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!