Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a mindenkine...

Hogyan mondjam el a mindenkinek, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
El akarom mondani az anyámnak, a nővéremnek és a rokonságnak, de nem tudom, hogy hogyan.
2011. febr. 25. 23:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Igazából miért kéne ezt nekik elmondani?
2011. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
27%
Azmeg mi?
2011. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert a rokonságban sokszor kérdeznek engem.
2011. febr. 25. 23:22
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Jaa, az mii?
2011. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
www.akto.eoldal.hu
2011. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Minek kellene elmondani ezt bárkinek, illetve nevén nevezni a dolgot. egyszerűen csak annyit mondasz, hogy majd eljön annak is az ideje és kész, aztán egy idő után beletörődnek és nem kérdeznek.
2011. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
23:26-ossal egyetértek! Minek elmondani? Kiteszed majd magad mindenféle gúnyolódásnak és élcelődésnek. Amúgy sztem én is az vagyok... :(
2011. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanez a gondom. Sokszor piszkáltak hogy miért nincs pasim gyerekem, és amikor őszintén válaszoltam, hogy "Nem érzek rá késztetést", csodálkoztak, hogy akkor miért nem megyek apácának. Nagyon nehezen fogadják el, hogy egy harminc éves nőnek nincs igénye senkire. Mintha nem tudnánk meglenni farok nélkül vagy én nem is tudom.
2011. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Előtted szóló vagyok. Nekem két gyerekem is van, és mégsem érzek "késztetést", sőt, a gyerekgyártás alatt sem éreztem semmit! csak azt, hogy szeretnék két gyereket... :(
2011. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha pusztán azért akarod elmondani a rokonaidnak, mert ezzel zrikálnak, felesleges. ne akarj megfeleni másoknak. Amúgy nekik ez sem lenne kielégítő válasz, ezt a vallomást ucatnyi újabb "kellemetlen" kérdés követné a részükről. Ha valóban te magad érzel indíttatást arra, h ezt megoszd, akkor arra alkalmas helyzetben egyszereűen vágj bele a közepébe, és mondd el, h téged nem hoz lázba sem a gyermekvállalás sem egy esetleges párkacspolat. Vagy nem erről van szó, és valójában seretnél társat, gyereket, csak a szex nem izgat úgy igazán?
2011. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!