Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem furcsán viselkedik...

A férjem furcsán viselkedik mostanában, mindig jókedvű, segít a házimunkában, türelmes, abban nem változott, hogy a gyerekeinkhez továbbra is sok türelme van sokat foglakozik velük. MI lehet a háttérban?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok a kis fél évesünkkel,az első gyerekkel mikor itthon voltam sajnos mindennaposak voltak az elégedetlenségek egymás irányában,a tipikus GYED-es problémák,hogy én számonkértem miért nem ért haza korábban,ő úgy érezte nem jogos ha elégedetlen vagyok,mert egész nap babázom és az csupa jó dolog.MIkor visszamentem dolgozni akkor újra helyreállt köztünk az egyensúly.Eleinte pár hétig mikor megszületett a kisebbik gyerek én igyekeztem a férjemet nem terhelni,a nehéz munkájából hazaérkezvén,hogy segítsen ezt,vagy azt,a nagyobbal foglalkozott inkább akkoriban többet,aztán elkezdett a kicsi felé is nyitni az én nagy megnyugvásomra.

Egyszerűen nem értem,hogy az első gyereknél miért uralkodott a GYED alatti itthonlétem alatt az a nyomasztó hangulat,most pedig feldobódott,jókedvű,tele van tervekkel,igyekszik a kedvemben járni bevallom nőt sejtek a dologban,vagy akkoriban lehetett valakije ,azért volt itthon olyan nyomasztó a hangulat,vagy most van valakije és ezért ilyen feldobódott...MI a vélemyényetek?


2011. febr. 26. 10:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

Mikor elolvastam a kérdésedet, elgondolkodtam, vajon nem te lehetsz-e a kollégám felesége vajon. (Remélem nem) :)


Lényeg, hogy neki is két gyereke van, a kicsi pont fél éves ott is. A kollégám kb. 4-5 hónapja talált magának egy szinglit, (aki 4 évvel idősebb nála), és megbeszélték eme szinglivel, hogy csak szex, semmi más. Nem tudom, valójában mi van köztük (a szexen kívül, mert erről tudok), de azóta mindig jókedvű, és elmondása szerint otthon is.


A felesége pedig mit sem sejt, hiszen mindig hazamegy munka után... és tudod hogy intézi a légyottokat? Kivesz fél nap szabadságokat, délben lelép, és megy a nőjéhez. Így munkaidő végeztével a nőtől indul haza. És van, hogy egy egész pénteket kivesz (gondolom, ilyenkor a nő is), és otthonról elindul "dolgozni"... Hányingerem van, mikor meséli (mert amilyen hülye, még el is meséli.. igaz, csak nekem, tehát ha kitudódna, rögtön tudná, hogy én voltam a besúgó).

2011. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!