Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit segit a férjetek...

Mennyit segit a férjetek házimunkában, gyereknevelésben? Mennyire számithattok rá?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, friss házasként mit bizhatok rá.
2010. febr. 19. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mindent megcsinálna, de van néhány dolog, amihez én nem engedem. Tiltott területe: mosás, wc sikálás, virágöntözés, vasalás. Főzni nem nagyon szokott, de nem jönne zavarba, ha elmondás, szakácskönyv alapján kéne valamit megcsinálnia.

A gyerekeket a kakis pelusból (ha itthon van) ő rendezi le, mert én öklendezem :)

A portörlés kizárólagos feladata, mert nekem porallergiám van.

Mi ugyan már nem vagyunk friss házasok (7 éve élünk együtt), ezek folyamatosan alakultak ki.

2010. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmit :(((

Talán az elején rontottam el,mert mindent én csináltam szó nélkül :(((

2010. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a porszívózás az az ő reszortja , ha én melózok ő van itthon néha fel is mos ahol kell,pl.konyha,előszoba esetenként el is mosogat.

Mosni is szokott ha nagyon sürgős neki és én nem vagyok itthon,meg virágot locsolni is szeret,azt ált.együtt csináljuk.

Ne mindent te csinálj,kérdezd meg nincs e kedve segíteni ha nincs akkor vedd rá.Pl.ő pucolja a krumplit te meg a húst vagy fordítva,amihez kedve van,mondhatod,hogy hamarabb kész leszel több idő jut egymásra:)

A gyereknevelésben próbáljátok meg ne egymás ellen hanem együtt nevelni őket,szeressétek őket, és az kialakul magától.

2010. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

porszívózni nagyon tud, mosogatni is hajlandó néha, bevásárolni küldöm el (mindig kevesebbet költ), tereget, de a fürdő takarítására soha nem tudom majd rávenni

főzni is hajlandó, a két kedvenc kajáját :-)

2010. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja igen,főzni...:D

Melegszendvicset és pirítóst:D

De azt nagyon finoman!!

:D

2010. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mi egy éve vagyunk együtt... én intézem a konyhát,főzök,fürdőttakarítok.ő viszi le a szemetet,porszívóz és mos.

néha ha valamejikünk lusta,átvállaljuk egymástól.ő 29 én 17. megosztunk mindent. ő a fő pénzkereső,ugyhogy rám több marad,de nem baj,általában minden megvan csinálva,kivéve a mosogatást:) azt mindketten utálunk.

2010. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

bevásárolni többet jár mint egy nő.

otthon állandóan a kertben van,nyáron úgy kell este berángatni,mindent megbarkácsol,kinnt és bennt egyaránt(a bátyja ellenben semmi ilyesmit nem csinál otthon)

bennt ha látja,hogy nem ére krá,vag el vagyok úszva,akkor felporszívóz,kitereget,

a gyerekeket felöltözteti,inkább a nagyobbat,

pelust cserél(nem kakist)

a boltban szó nélkül egyedül vesz nekem,betétet,köürömlakkott,hüvelykúpot..

2010. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat segít, hálás is vagyok Neki ezért. Mosogat, mos, tereget, ha kell kiporszívózik (bár nem szereti, ezért szinte mindig én csinálom, de megcsinálná, ha valami miatt én nem tudnám). Egyedül főzni nem főz, mert nem tud, de szerintem ezt csak meg kellene próbálnia, biztosan menne. A gyerekkel is nagyon sokat foglalkozik, de nem kötelességből, hanem mert imád a lányával lenni. Szóval én nem panaszkodhatok.
2010. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De jó nektek! Nálunk az a helyzet, hogy fél éve élünk együtt, de még a koszos tányért sem teszi a mosogatóba, kaját sem szed.. kicsit kikészitő néha...Amit megcsinál: kiviszi a szemetet, nagy ritkán felprozivóz.
2010. febr. 19. 15:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk azért ennél kicsit jobb a helyzet. Szed magának, elpakolja kaja után a tányért, stb. De ezen kívül nem igazán csinál semmit. Régen mikor egy helyen dolgoztunk ő mosogatott meg ilyenek, de most én itthon vagyok a babával, ő reggeltől későig dolgozik, ha itthon van örülök, ha velünk van. Hát ez van
2010. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!