Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Mit...

Miért ilyen az anyám? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. lány

18 évesen leérettségiztem és mivel nem vettek fel támogatott képzésbe el akartam menni dolgozni

ő nem engedte mondván ne halasszak éveket, kifizeti a költségtérítést

nem keres 100ezreket, mondhatni jó sza.rul keres de van spórolt pénze

én ellenkeztem, mert tudtam ha ez lesz akkor midnen nap a képembe fogja nyomni hogy ő fizeti az iskolámat

így lett

azóta rendszeresen megkapom hogy nem érek lóf.aszt se, ő tart el, midnent ő fizet én csak egy senki vagyok

ezer helyre levan adva az önéletrajzom de sehova nem vettek eddig fel (munka)

ezenkivül mindig önbizalomhiányos voltam, elég volt egy kiseb hullám és tiszta depressziós voltam

ma reggel ültem a könyhába és felkiáltottam hogy jajj dejó. kicsit hangosabban erre elkezdett örjöngeni hogy mi az istenért kiabálok, nem vagyok normális, minek kell örülni

de ha szar kedvem van akkor meg azért cseszet hogylehetek iylet búvalb.szott állandóan miért nincs jó kedvem

teljesen elegem van

megint megkaptam hogy nem érek semmit bezzeg ŐŐŐŐ mindent fizet nekem, miért szült meg stb

totálisan kész vagyok

legszivesebben rágyúlytottam volna a házat maggammal együtt


2011. febr. 26. 11:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Minel elobb szerezz munkat es koltozz el.
2011. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

ideges vagyok, nem látok a könnytől mert annyira felhúzott, nem érdekelnek a helyesírási hibáim!!!


nem akartam elköltözni, nagymamát sem hagynám itt másrészt nem tudnám fizetni az albérletet plussz sulimat

lehetetlen

2011. febr. 26. 11:21
 3/23 A kérdező kommentje:

marhára örülök hogy segíteni akar de az miért jó neki hogy állandó jelleggel leolt??? üvölt velem hogy csak púp vagyok a hátán majd mikor ki akarom venni magam passzív félévre akkor itt nyavajog hogy úristen ne tegyem, fejezzem be az iskolát

nem értem komolyan

nem knnyű így sem a suli de ha naponta veszekszik és üvölt velem attól scak rossazbb lesz

midnen nap szar kedvem van miatta

2011. febr. 26. 11:23
 4/23 anonim ***** válasza:
Diákhitelen nem gondolkodtál még, ezt megbeszélnéd az édesanyáddal. Lehet megnyugodna. Csak egy tipp volt.Menjél oda hozzá, puszilgasd meg, és simogasd meg az anyut. Szerintem a szeretet mindent megold közöttetek.
2011. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól tanulsz akkor szerintem nincs miért kiakadnia anyudnak,ha csak nem beszélsz vele úgy,esetleg felhúzod az agyát.

Nekem is ilyen az anyum,ha valamit megkapok később végig azzal b.szogat hogy ő fizette.


Nem tudsz vele leülni beszélgetni erről?

2011. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

Az előttem válaszolónak csak annyit:

Örüljön, hisz tiszteletreméltó, hogy fizeti a suliját, eltartja, de az anyja se így próbálja már életre nevelni, komolyan.. ez sehogy sem jó akkor sem..


Amúgy a helyesírás tényleg hasznos dolog, és próbálj valahogy a lábadra állni idővel. Tény, hogy nagyon-nagyon nehéz, főleg manapság, de ne add fel! Sok sikert! :)

2011. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Örülj neki és becsüld meg jól ezt a lehetőséget, hogy anyukád fizeti a tanulásod!

A másik, hogy valószínűleg ő csak fel akar piszkálni téged a tespedtségből, hogy igenis tegyél a boldogulásodért, küzdjél, ahelyett, hogy belesüllyednél az önsajnálatba! Nem gonoszságból csinálja, a javadat akarja, ő sem tudja szerintem igazán, hogy hogyan segíthetne rajtad jobban.

2011. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%

húzz el egy albérletbe (tartsd fenn magad, ahogy tudod)

NE támaszkodj arra a "bunkó paraszt" -ra!

2011. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

köszi, azt hittem most rengetegen nekem estek hogy ássam el magam

eddig teljesítettem maximálisan

semmi másra nem kérek pénzt, esküszöm

ruházkodást egyebeket magamnak veszem hétvégei melókból vagy barátom megveszi nekem mert ő dolgozik és viszonylag jól keres :(


sajnos 6 éves korom óta nem tudok senkihez odabújni és megölelni, szabályosan remegek ha iylet kell tennem

normálisan nem tudom hogy meg lehetne-e vele bezsélni, szerintem csak emgint jól lekiabálna hogy megint nem csináltam semmit


útálom ha tönkrevágja a napomat, most pedig az egész hétvégén pocsék lesz

2011. febr. 26. 11:28
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 11:21-es

Már miért lenne az 0,akinek nincs diplomája.Csak megsúgom sok esetben többet ér ha van egy szakmád,könyebb elhelyezkedni.Nem mentem fősulira,de a 2. szakmámat tanulom,és köszönöm szépen ,de nem érzem magam egy senkinek.....

2011. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!