Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedettek veled a szüleid?

Elégedettek veled a szüleid?

Figyelt kérdés
Én már 36 éves vagyok, de úgy látom, hogy az anyám sem a férjemmel, sem a fizetésemmel nem elégedett. Az unoka meg úgy látom, hogy számára nem nagy szám, nem sorolja az eredményeim közé. Kíváncsi vagyok más családokban van-e ilyen, és kimutatják- e a szülők az érzéseiket?
2010. szept. 10. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Anyu elégedett velünk, szerintem rám és a férjemre büszke is, viszont a tesómért aggódik, mert ő viszont nem elégedett magával és folyton válságban van ez miatt. De anyu elégedett azzal, amit tesóm is elért.

Sajnálom, hogy nálatok nem ez a helyzet.

33N (húgom 30)

2010. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, elégedettek velem, többször mondják is. Viszont a férjeméknél vannak ilyen jellegű "problémák". Őt állandóan piszkálják a szülei, bírálják, elégedetlenkednek vele. Legfőképp az apja teszi elérhetetlen magasra a mércét, számára senki sem megfelelő sajnos.
2010. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

N_E_M!


:-((((((((((((

2010. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, igen.
2010. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, de kit érdekel?
2010. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem sem. Én pedig büszke vagyok arra, amit elértem, és leszarom, mert neki is kűzdöttem, érte is hajtottam és igen is büszke lehetne, mert minden belém feccolt energiáját megtérítettem.

Tudod, az ilyen szülők azt sajnálják, hogy nem élhetnek helyettünk is, mert ők aztán mindent jobban tudnának (csak a saját életükben nem bírnak boldogulni)

Felnőtt vagy, tojd le!

2010. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többnyire igen. Én nem voltam elégedett velük.
2010. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A 6. válaszadóval teljesen egyet tudok érteni.

Rajtam keresztül akarta megvalósítani önmagát, de nincs az az állás vagy fizetés, ami elégedetté tenné velem kapcsolatban, addig hajtana, amíg fel nem fordulok.

Lehet, hogy ez furcsa sokaknak, hogy 36 évesen is foglalkozom ezzel, de egyszer az életben jó lett volna egy gratulálok az eredményeidhez. Mások ezt megkapják a szülőktől és a szülők büszkék rájuk.

2010. szept. 10. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok. Mások... Őket meg nem edzi ez az érzés. Annyi előnye van ennek a helyzetnek, hogy tudod, hogy te egyedül mit érsz szembeszéllel. Nem kell függeni, csalódni stb.

Csak nagyon nehéz érzelmileg úgy leválni, hogy utána ne fájjon, hanem leperegjen rólad, esetleg direkt erősítsen. Viszont muszály, különben hatnak a gáncsok.

(Gyerekként, ha 5öst vittem, semmit se szólt, de vörösödött a feje. Ha rosszabbat, jól letolt. Aztán elképzeltem, hogy nem jut szóhoz az örömtől. Persze nem így volt, de vicces volt elképzelni.)

2010. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!