Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy 1,5 évig jár egy fiú és 1 lány. és 1hónap szakítás után a fiú már nemis emlékszik a lányra, és elfelejtette? Vagyis ezt mondja. Vélemény erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 20:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

meg ő inni akart 7végén, csak a CSAJ akivel ment volna lemondta mert lebetegedett...

Mi erről a véleményetek h egyből CSAJOKKAL AKAR BULIZNI???

2011. febr. 27. 21:15
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, vannak emberek, akik fájdalmukban vagy sértettségükben szertik a földbe döngölni a másik felet. Még hogy nem emlékszik...

Szerintem csak bántani akar. De nagyon ócskán.

2011. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

meg állítolag rajoskodik msnen, h folyton kiirja, h "Nemvagyok ha kellek elértek telon" "srácok kösz a támogatást"de kintvan neki vagy 4óráig a kiirás mert ezek szerint senki se keresi.

Meg ilyeneket mond rolam, h "HÜlye voltam, h kidobtam, maj megbánom, de akkor majd késő lesz..." :)))

2011. febr. 27. 21:18
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, lépj tovább., Hidd el, csak magadnak ártasz.Flörtöl, mindig is flörtölni fog, ez egy lúzer, mindent eltűrő csajt érdemel.
2011. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

ja és egyből ráirogat minden csajra aki csak fentvan neki msnen, többen mondták... és jófejkedik velük, meg minden.

Érdekes régen senkivel se beszélt, most egyből mindenki:D

De AMUGY MIÉRT IROGAT RÁ KB EGYSZERRE 4CSAJRA?:D

2011. febr. 27. 21:20
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

21:03

Te kidobtad, ő felejteni akar. Előbb utóbb sikerülni is fog neki, ha nem keresitek egymás társaságát... és igen, ez biztos. Ő szépen elfelejt, meg te is őt. Nincs ezzel semmi probléma. Ő úgy oldja meg, hogy beleveti magát az életbe. Ha már nem vagytok együtt, nem várhatod el tőle, hogy hónapokig gyászoljon!

Mindkettőtöknek van saját élete, azt kell élni. Te is, ahogy akarod, meg ő is, ahogy akarja.

Vagy, ha akarsz még tőle valamit, keresd meg. Ha meg nem akarsz tőle semmit, akkor mit érdekel, hogy hogy felejt?

2011. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás: a fiú még szerelmes a lányba. Azok viselkednek ennyire idétlenül. Fel akarja magára hívni a figyelmedet, tesztelni akar, hogy féltékennyé tud-e tenni.


Mindenesetre elég dedós hozzáállás ez a fiú részéről. És még röhejes is. Jobban járna szerintem, ha őszintén elmondaná, hogy mit érez még irántad. De ehhez gondolom túl nagy az egója.

2011. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát én is kidobtam egy srácot 2 év után. a második csak kínlódás volt. Utána, ő is kiírt minden marhaságot MSN-en, és próbáltam vele beszélni, de nem lehetett, és még az anyjával sem. Csak egy haverjától sikerült információkat szereznem róla. Állítólag elég hamar lett egy barátnője utánam. Szerintem felejtsd el, én már örülök hogy vége lett, mert a mostani barátom sokkal normálisabb. Azóta tudom milyen az ha valaki igazán szeret. Hát az előző nem szeretett.
2011. febr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nagyképű és gyáva.Tömören ennyi.
2011. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

így próbálja feldolgozni, hogy könnyebben menjen, és kutyaharapást szőrivel alapon csajozik


az elfelejtést nem szó szerint kell érteni!! úgy is értheti, hogy már kiheverte aszaktást, miért ne, van aki évekig az első szerelmén rinyál, más pár hét alatt túl van a szakításokon....


szóval simán kiheverheti pár hét, pár hónap alatt, pláne, hogy ahogy látom, fiatalokról, tinikről van szó, nem ilyen korban szövődnek az életre szóló szerelmek...


28N

2011. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!