Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy 1,5 évig jár egy fiú és 1 lány. és 1hónap szakítás után a fiú már nemis emlékszik a lányra, és elfelejtette? Vagyis ezt mondja. Vélemény erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 20:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nyugi én 3 évig jártam a nagy szerelmemmel, aztán dobtam. Néhány hónap után arra sem emlékezett mennyi ideig voltunk együtt. Tudom, hogy azért mondta mert irtózatosan megutált és azt akarta, hogy fájjon. Ez azért elég rosszul esett. Ennek már 4 éve, azóta szerintem arra sem emlékszik, hogy valaha közünk lett volna egymáshoz..:(((

Azért írogat a volt párod minden lányra, mert el akar felejteni téged. Anno én is ezt tettem minden sráccal. Szerintem szeret még téged de haragszik, hogy szakítottál vele.

2011. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket csinál, akkor nagyon nem felejtett el. De hidd el, hogy jobban járnál, ha elfelejtene, mert ez egy s.ggfej.
2011. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom, eléggé leszólták itt sokan a srácot, amit nem nagyon értek. Jó, biztos volt oka, hogy a kérdező szakított vele, tehát nem akarom ilyen szempontból mentegetni, de mégis mit lehet tőle elvárni?

Szakítottak vele, most akkor ha nem kajtat hónapokig zokogva, a haját tépve, a fejét a falba verve a lány után, hanem beleveti magát az életbe, mert el akarja felejteni, akkor már mindenképp egy s..ggfej?

2011. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hat en ezt nem ertem.


Te dobtad, ki megis te nezegeted, hogy mikor mit csinal. Es faj, hogy mas csajoknal is probalkozik. Radasul egybol 4-nel.


Azt uzenem az exednek, hogy probalkozzon minden este legalabb 4-nel.


Te meg ne legy szomoru. Engedd el szepen... Idovel nem fog fajni. Es valoszinu, hogy faj neki is, csak tul akar lepni. Ez igy normalis szerintem.

2011. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!