Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után létezik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után létezik még barátság?

Figyelt kérdés
tegnap szakított velem a barátnőm, és arra lennék kivácsni hogy ezek után lehetnénk-e még csak simán barátok,
2011. jún. 12. 09:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
létezhet ilyesmi?
2011. jún. 12. 09:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezhet. Csak akkor, ha mindkét fél úgy érzi, a kapcsolat zátonyra futott, és szerelem, vonzalom már nincsen benne.


De ha az egyik félben még vannak érzések, vágy, akkor nincs barátság, mert csak szenved az a fél, aki utána is többet akar.

2011. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mondta hogy nem bírja folytatni stb.. én ezt megértem ed nem szeretnék vele haragban se lenni és nem szeretném elfelejteni se, szeretném ha az a kis idő amit együtt töltöttünk szép emlék maradna
2011. jún. 12. 09:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha már te sem érzel iránta többet baráti érzelmeknél, akkor fog működni. Viszont ha te még mindig "nem barátként" gondolsz rá, akkor nem. Tapasztalat.


Mikor a barátom szakított velem, utána taliztunk még barátként. Nekem kín szenvedés volt. Az járt a fejemben, de jó lenne átölelni, vele lenni egész nap. Így nekem nem ment, és inkább nem is beszélek azóta vele.

2011. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bár a kérdést a másik oldaláról közelíti meg, azért természetesen érinti ezt az oldalát a korábban már kifejtett véleményem:


[link]

2011. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 volt szerelmem a 2 legjobb barátom.

Az emberi bizalom,tisztelet, barátság megmaradt,csak a szerelem múlt el.

2011. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megértem a döntését és tiszteletben tarom, nem érzek iránta már úgy,
2011. jún. 12. 09:27
 8/13 A kérdező kommentje:
a szerelem elmult, a szaikítást kihevertem az éjszaka, de fájna ha nem lehetnénk barátok,
2011. jún. 12. 09:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is létezik. A volt barátommal nagyon jóban vagyok. Bármit el tudok mondani neki, és nem félek atól, hogy esetleg kellemetlen helyzetbe kerülök előtte, mivel már sok mindenen átmentünk együtt. A szerelem elmúlt közöttünk, de a tisztelet megmaradt. Szerintem ez a titka az egésznek, meg persze számít, hogy miért lett vége az egésznek. Ha nem csalt meg senki senkit, vagy egyéb durva dolog, akkor mindenképp lehet belőle barátság.

(Az előtte levővel pedig újra együtt és most sokkal jobb vele mint anno.)

2011. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem is létezik. mi is pár hete szakítottunk a barátommal, de igazából már hónapok óta nem működött jól a dolog, már hetek óta én is gondolkodtam, hogyan szakítsak vele. végül ő tette meg, de jó is ez így!:) egyik legjobb barátommá lett. szóval szerintem létezik, de csak ha tényleg nem érzel már iránta többet.
2011. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!