Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni barátság létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni barátság létezik?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal. Még szeretem őt, csak valahogy nem tudtunk véglegesen összecsiszolódni, és jobbnak láttuk, ha elengedjük egymást. Mivel nem tányércsapkodós szakítás volt, megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot. 2-3 naponta beszélünk, de nekem nagyon fáj. Lehet neki is, de nem mondja. Örökre nem akarom kitörölni az életemből. Kérdésem: működik ez az egyik-napról a másikra barátság, vagy inkább ne beszéljünk 2 hónapig, és utána próbáljuk meg azt a bizonyos bartáságot, mikor már minden a helyére kerül az agyunkban.
2011. jan. 4. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik. És még nem is hallottam róla, hogy akárkinek is ez összejött volna. Ideig-óráig lehet "barátság", de az is elmúlik idővel. Ha ennyi érzelmet tápláltunk egykor valaki iránt, később ez nem lehet kevesebb. Ez olyan, mintha visszafelé lépdesnél.

(és itt konkrétan a barátságról beszélek, nem a néha-néha felhívom stb dologra)

2011. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Csak a kérdést olvastam el bocsi.

De van olyan.. Mindegyik exemmel nagyon jó barátságban maradtunk, rendszeresen találkozunk, megbeszélünk mindent stb. Persze ez azon is múlik hogy miért szakitottatok meg stb..

2011. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Létezik,de nagyon ritka.Főleg ha még érzel is valamit iránta,ő meg nem.Jobb elfelejteni egymást és továbblépni,szerintem.
2011. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted 2 hónap múlva is fogod szeretni.vagyis nem fogsz tudni úgy tekinteni rá mint egy barátra.mindig az lesz benned hogy de jó lenne újra együtt lenni vele.De lehet van még esélye hogy újra összejösztök.Nincs minden veszve.Próbáljátok meg így hogy csak barátként találkoztok.Végülis nem vesztesz vele semmit legalább látod.
2011. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekünk a szakítás után szinte rögtön barátság jött. még mindig nem vagyunk közömbösek egymás iránt, de nagyon jóba vagyunk, mindent megbeszélünk.
2011. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik, legalábbis én nem tudnék többet egy olyan lányra barátként tekinteni aki egyszer a barátnőm volt...vagyis hát talán sok sok év után, miután mindketten találtunk mást.
2011. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Létezik!!!
2011. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eléggé vegyesek a nézetek. Én személy szerint hiszek benne, hogy létezik barátság, csak kérdésem továbbra is, hogy mikor? A szakítás után egyből, vagy el kell tellnie bizonyos időnek?
2011. jan. 4. 22:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 1 éve szakítottam a barátnőmmel, hetente találkozunk és nagyon jó baráti kapcsolatban vagyunk, mindent meg lehet vele beszélni, szinte a legjobb barátom lett, és azt akarom hogy örökre az is maradjon.
2011. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kell bizonyos idő, az változó hogy kinél mennyi.
2011. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!