Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik-e szakítás utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e szakítás utáni barátság?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy ha két ember, közös megegyezéssel és békével fejezi be párkapcsolatát, működhet-e közöttük baráti kapcsolat? Vagy az egyik fél minden esetben a szerelmük miatt tartja a kapcsolatot a másikkal?

Valakinek volt ilyenhez szerencséje?


2011. júl. 7. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi exemmel barátok maradtunk, mert közösen szakítottunk, mindketten továbbléptünk, de mint embert és barátot én továbbra is kedvelem, és néha szoktunk beszélgetni vagy sétálni egy kört valamerre. De ez csak vele van így, mással vagy haragban váltunk el vagy csak nem tartjuk a kapcsolatot.

20L

2011. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nem megy exemmel. Viszonylag csúnyán szakítottunk, kiderültek dolgok megcsalással kapcsolatban is, de mikor mindketten lehiggadtunk, akkor át tudtunk beszélni mindent normálisan. Kérte, hogy maradjunk barátok (barátságból lett a kapcsolat anno), mert neki fontos vagyok. Megpróbáltuk, sőt próbáljuk még mindig, de nem az igazi. Továbblépett ő is, én is. Párunk is van...

Szóval én a másik véglet vagyok, mint az első :)


17/L

2011. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi is jóba vagyunk exemmel,ő már továbblépett,kapcsolata van,én még mindig fontos vagyok neki,mi csak msnen beszélünk nem napi szinten...én többet érzek iránta,de már nem annyira hogy fájjon a dolog...ez csak rajtatok múlik mennyire tudjátok fenntartani a barátságot!
2011. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Létezhet, ha egyik fél sem érez többet a másiknál.

Legjobb barátság nem hiszem mert azért a múlt emlékei megmaradnak de sima barátság vagy szimplán jó viszony természetesen.

2011. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik, az egyik fél részéről ilyenkor mindig kompromisszum, ami lemondást is jelent. Ha 2 ember két felé akar menni, akkor menjenek is ...
2011. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akutyád meghalt, de anyukád azt mondja: - Azért még megtarthatod.

Az egyik fél mindig többet akar, csak néha elrejti az érzéseit. Szóval nincs.

2011. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem működik. Az egyik exemmel olyan szinten tartjuk a kapcsolatot, hogy felköszöntjük egymást és ha összefutunk az utcán beszélgetünk.

A másikkal közös megegyezéssel szakítottunk, a korkülönbség(14 év) miatt. Eleinte ment, hogy barátok vagyunk, de elkezdett nyomulni, pedig már van párom. Aztán elmérgesedett köztünk a viszony e miatt és már nem beszélünk.

2011. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs... kivétel max, ha rövidebb kapcsolat volt (1-2 hónap), vagy nem játszottak benne igazán erős érzelmek...


22/F

2011. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TheAnonymus11. ***** válasza:
nem
2011. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindet keresztül lőném aki azt mondja van fiú lány barátság..hahahaha
2011. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!