Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől látunk egy férfit...

Mitől látunk egy férfit jóképűnek? Kire mondjuk azt, hogy tipikusan jóképű?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy furcsán tettem fel a kérdést! Azt szeretném kérdezni, hogy mi dönti el, hogy egy férfi jóképű számunkra, vagy csúnya? A szemünk? Az agyunk? A szívünk?

Mi alapján választunk?


2011. febr. 28. 14:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
A jóképű szóról Timothy Dalton és Alain Delon jutnak eszembe.
2011. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem pl egyik belinkelt férfi sem tetszik.

Ezért jó, hogy különbözőek vagyunk. Olyan nincs aki mindenkinek tetszene.

Na de azok akik nekem tetszenek:

[link]

[link]

2011. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sztem nincs olyan, hogy tipikusan jóképű. Mert egy átlag tininek teljesen más képzetei vannak a jóképűségről... bár ők talán helyesnek mondanák inkább :). Sztem azok a pasik, akiket a legtöbb nő jóképűnek tart:

-ápoltak(!!!)

-viszonylag szimmetrikus arcúak

-erősebb, nemesebb arcélű/állkapcsúak

2011. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
64%
Végignéztem az összes általatok berakott linket a férfiakról és nekem egyik sem jóképű.:) Egy határeset van, aki a Született feleségekben játszott, nem tudom a nevét. De a többi kifejezetten nem, néhány számomra még taszító is, úgyhogy ki merem jelenteni, hogy a jóképűség nagyon szubjektív.:)
2011. márc. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 SenkixXx válasza:
62%

Ez tényleg nagyon szubjektív kérdés.Nemcsak a férfiak,de a nők esetében is....

húgomnak pl. ő tetszik: [link]

[link]


nővéremnek: [link]


De az tényleg igaz,hogy nincs olyan, aki mindenkinek tetszene,esetleg csak a nagy százaléknak...

2011. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a szőke hajú kék szemű fiúk tetszettek, amíg nem találkoztam az első barátommal (barna haj, zöld szem), akivel azóta is boldog párkapcsolatban élek majdnem 4 éve :)
2012. márc. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szemünk továbbít az agyunknak, az agyunk pedig egy bonyolult matematikai rendszeren alapul ilyenkor. Az hogy tetszik nekünk valaki, azt első pillantásra megállapítja agyunk. Az agyunknak vannak olyan arcformák, szimetriák, amiket ő keres, ha megtalált, az eredmény, hogy az illető tetszik nekünk. Szemmel, nem lehet döntéseket hozni. Szívünk pedig nem képes érzelmek kifejezésére, kiváltására. Mindent az agyunk irányít. A National Geographic foglalkozott ezzel a bonyolult témával és a végeredmény a passzoló szimetria. A rondának titulált emberek valójában nem azok, ők egy olyan különleges arcszimetriával rendelkeznek, amit nagyon kevés ember agya képes csak pozitívnak, vagy tetszőnek érzékelni. Magyarul nincsenek ronda emberek. Mindegyikünk arca más és más és ahány ember annyiféle szimetria, ami által annyiféle szimetria favorit létezik. Érdekes dolgok ezek, nem egy ilyen portálon kell ennek utánaérdeklődni, hanem tudományos oldalakon, forumokon, cikkekben stb.
2015. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!