Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt vki akinek a párja...

Van itt vki akinek a párja mindent tönkretesz, elront?

Figyelt kérdés

én férjem amihez hozzáér az tönkremegy :( nagyon rosszul viselem már, megveszek valamit és addig van míg a keze közé nem kerül. nem bírom már a szerencsétlenségét :(


Ti hogy bírjátok? Még tudtok rajta nevetni?

Mondjátok, hogy nem csak a férjem ilyen :S


2011. febr. 28. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem, de nem tudtam rajta nevetni. Egyáltalán. Főleg, hogy hozzátartozott az is, hogy semmit nem tudott elintézni/megcsinálni stb. Egy rakás szerencsétlenségnek bizonyult így ott is hagytam. Biztos talál majd valakit, akinek pici fiú kell férfi helyett.
2011. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az öcsém ilyen rettenetes :D ...megszerelte már a rádiót, a fülesemet, a számítógépet, a hifit, kb. 10 zseblámpát...azóta egyik sem működik. mégis, műszaki szakinak képzeli magát...úgy dugdossuk előle azokat a dolgokat, amiket szeretnénk még pár évig használni :D
2011. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
érdekes amúgy, férjemnek villanyszerelő vállalkozása van, nagyon jó a szakmájában, bármit elintéz de mondjuk megfogja a fésűmet és eltöri :S vagy ha leül a géphez tuti vírusos lesz. na meg a telefonok. hetente új van mert vagy eltöri, vagy elhagyja :( de millió ilyen van, ténylg minden kettétörik a kezében :(
2011. febr. 28. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért van, mert otthon elengedi magát,lazít kicsit, nem figyel annyira, és becsúszik a baki, amikor dolgozik, akkor viszont 100%-ot teljesít, nagyon odafigyel, ezért az sikerül. Én is kétbalkezes vagyok amúgy, próbálj megértő lenni vele, nagyon szar érzés, amikor az embernek már bűntudata van, amiért elrontott vmit, és még az orra alá is dörgölik.
2011. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van?! Azok csak kacatok...
2011. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" semmit nem tudott elintézni/megcsinálni stb. Egy rakás szerencsétlenségnek bizonyult így ott is hagytam."


-Gratulálok! Akkor neked nem pár kell, hanem személyi titkár. Még véletlenül sem az vezérelt mi, hogy segíts neki vagy átvezesd a nehézségeken. Nem egy szupermen, mehet is a lecsóba.


Annak van igaza, aki azt írta, hogy csak kacatok. Valóban fésűkért, zseblámpákért mobiltelefonokért megutálni valakit az elég idióta dolog.


A kérdezőnek meg azt ajánlom, hogy szeretetteljesen magyarázza el a párjának, hogy kicsit legyen óvatosabb, hamár nem olyan tökéletes ember, mint a kérdező, aki soha nem vét egy hibát sem az életében.

2011. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!