Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám maga az ördög mit tegyek?

Apám maga az ördög mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos megpróbálom rövidre fogni,de így is hosszú lesz.30 éves férfi vagyok.11 évvel ezelőtt kezdődött az egész, édesanyám súlyos beteg(agydaganat)lett.Apámnak,bár már így is sok volt a rovásán(nők,tartozások,kocsmázás,otthoni balhék)támadt egy ötlete,hogy odaköltözik egy másik nőhöz,és otthagyott engem a beteg édesanyámmal,a számlákkal.2 éven keresztül ápoltam,de sajnos 2002 július 27.-én meghalt.A temetést is nekem kellett intézni,no meg persze fizetni.Többször megpróbálta ellopni anyám ékszereit,meg engem is meglopott.Édesanyám,sajnos nem tudott már apámtól elválni,így a fele ház az övé a másik fele az enyém lett.Ő a mai napig ennél a nőnél lakik,én meg a családi házban a párommal,akivel 3 éve vagyunk együtt.Minden nap hazalátogat,hogy találjon valamit amibe bele lehet kötni.Azt azért hozzátenném,hogy én meg a párom tartjuk fenn a házat,ő nem fizet semmibe.Ketten lakunk egy akkora házban,amekkorában 6 ember is elférne.Folyamatosan lehord minket a hátunk mögött mindennek,hallottunk már vissza olyan dolgokat,hogy komolyan mondom kinyílt a bicska a zsebemben!Egy féreg ez az ember,de nem is ember az ilyen aki otthagyja a beteg feleségét,az egyetlen fiát a legnagyobb bajban.Mikor gond van oldjuk meg mi,amúgy meg senkik vagyunk a szemében.Munkát se kapunk a környéken,mert sok ismerőse van,és ellenünk beszél,pedig segíteni is tudna ha akarna.Most ott tartok,hogy 3 hétig voltam segélyen,mert lejárt a munkanélkülim,de hála apámnak akinek vannak kapcsolatai a Közszolgáltatónál elintézte,hogy kirakjanak közmunkára,ráadásul olyan helyre,amiről tudta hogy úgyse vállalom el.Most meg örül,mert mindenkinek mondhatja,hogy semmirekellő vagyok.Azt szeretném ha meghalna,durva ezt mondani,de akkor fellélegeznék,olyan komoly pszihikai terrort folytat ellenünk évek óta.Más ölni tudna a gyerekéért,ő meg azért csinálja ezt,hogy teljesen kikészüljünk,és akkor övé lehet minden,lesz mit elherdálni.Eddig úgy voltam vele,hogy az idő úgyis nekem dolgozik,de mára már úgy érzem belefáradtam.Nincs munkám,pénzem,csak a párom akit ha elveszítenék végem volna.De már ő sem bírja ezt elviselni menekülne innen.Nos ilyen az én apám,ő maga az ördög!
2011. márc. 2. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szeretem az ilyen jótanácsokat nagyon jólesnek,eléggé kilátástalannak érezzük a helyzetünket.
2011. márc. 3. 11:47
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja,és ennek az embernek mindenre az a válasza,hogy:Ellehet felejteni,nekem erre nincs pénzem!Pedig jólfizető állása van csak egy zsugori féreg!Eladósodtunk miatta,munkát sem kapunk,de amikor jönnek a felszólítások,hogy fizessük be a csekkeket,akkor meg veri a nyálát,hogy:Csinálj valamit fiam!Kifognak kapcsolni mindent!A gázzal így is már van vagy 100.000-es tartozásunk,már nem érdekel,kössék ki!Egy forintot nem ad semmibe!
2011. márc. 3. 11:51
 13/15 anonim válasza:
71%
Szia!Hát nálunk sem fenékig tejfel a dolog anyámék totálisan hülyék ahogy múlik az idő még súlyosbodik,a páromé szint.ugy.De a te apád egy csúcs,azt nem mondhatom hogy az élettársával beszélj mert ő semlehet különb egy szikrával sem.De jó távolra menjetek ahol munkavan mert ha ez igy megy ki készültök megmás egyéb betegség is társulhat mellé és gondolom nem hiányzik,a nyugalom többet ér mintegy fél ház+egy csomó más probléma.A párod szülei nemtudnak intézni semmit?Lehet hülyeséget irok nemvagyok tisztába vele,de ők nem tudnának fel venni kölcsönt?Eltartásiszerződésben nem gondolkodtatok?Sok sikert szurkolok nektek hogy össze jöjjön valami
2011. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A párom szülei meghaltak,nincs ki segítsen,sajnos.Egymásnak vagyunk.
2011. márc. 4. 18:25
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok kiadni az üres szobákat ha meg elenkezik mondjátok meg neki hogy ha mindent kikapcsolnak nagyon gyorsan tönkre megy a ház és egy fillért nem fog érni.
2011. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!