Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a nevelőapámba.

Figyelt kérdés
Anyum és Apum most 1 éve váltak el.. Anyum megházasodott. 39 éves és elég csinos.. A férfi akivel megházasodott 25 éves és írtó helyes..:( Teljesen bele estem. Őszinte, Rendes . benne minden megvan amit egy férfiben szeretni lehet. Mit tegyek.:(? Bele őrülök ha anyámmal látom..
2011. márc. 3. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem lesz ennek jó vége, Neked kell túltenned magad rajta. A szerelmet persze nem lehet könnyen leküzdeni, de legalább az édesanyád miatt próbálj uralkodni magadon. Nem egyszerű, lehet, nem is jó tanács. De képzeld el az ellenkezőjét. Ha kicsit is érett gondolkodású vagy, rájössz, mit okoznál azzal, ha ez kiderülne. Nem a barátnőd aktuális pasiját akarnád becserkészni... ez attól sokkal komolyabb.

Egyébként hány éves vagy?

2011. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2011. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd el a pasit minél gyorsabban, sürgősen! Édesanyádról van szó,ő sem szeretné el a te pasidat... ennek nem lesz jó vége,úgyhogy minél előbb felejtsd el...
2011. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :\
2011. márc. 3. 18:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

na akkor meg aztán pláne verd ki a fejedből... sürgősen! ebbe nem jó belemenni,mert nagyon ráfázhatsz... arról nem beszélve,micsoda fájdalmat okoznál édesanyádnak.

a pasi is mutat érdeklődést irántad? mert akkor meg görény.

2011. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, de sürgősen. Magyarázd el magadnak, hogy anyukádat szereti. Nem számít a kor, azért házasodtak össze, mert szeretik egymást.

A pasi adott erre okot, biztatott?

2011. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kerdezo, szereted Te oszinten a Te Edesanyadat?

Mert ha igen, akkor mar egyuttereznel Vele, es inkabb orulnel annak, hogy ujra megtalalta a tarsat, nem pedig feltekenykednel Ra!

Tiszteld az Edesanyadnak az erzeseit es a Tarsat is, de ne a Not es Ferfit nezd, hanem azt, hogy ezek a Szuleid, a neveloid kislany!

2011. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy úgy van, ahogy a 2. válaszoló írta.
2011. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Az oké, hogy nevelőapát nem tud benne látni, nem is kell, de fogadja el, hogy a férfi az édesanyjához tartozik.

Keress egy korban hozzádillő fiút.

2011. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem ítélném el a kérdezőt. Nagyon bátor, hogy föl meri vállalni, és látja, ez olyan gondolat, amit nem szabad hagyni, hogy gyökerezzen. Ezen kívül vhol abszolút érthető, hogy kialakult ez a vonzalom, ha tényleg olyan rendes a férfi, 25 évesen (csak ha a kort nézem) tényleg jobban illik a 17 éves lányhoz. Viszont ahogy ez a helyzet adódott, meg kell értened, de gondolhatsz rá ugyanúgy, mint bármilyen más férfira, aki ennyi idős. Az érzelmi kötődések vkihez (bár sokszor nem így tűnik) a gondolatok szüleménye. Az ember szeret elmélázgatni, álmodozni (főleg az ilyen korú lánykák, tudom, mert én is csak 18 vagyok. :)), és ha tudatosan ellenállsz az érzelmeidnek, és nem álmodozol a nevelőapukáddal, akkor egy idő után (ha hosszú is ez az idő), talán sikerülni fog magad túltenni ezen. Remélem annyira vagy felnőtt, hogy tisztán látod mi a jó, és az érzelmeid leküzdésére irányul a kérdésed, nem arra, hogy szabad-e hagynod, hogy bármi is történjen. Ilyet tényleg nem tehetsz az édesanyáddal, és te sem tudnál lelkiismeretesen élni abban a kapcsolatban. Próbálj másra gondolni, mondjuk arra a srácra, aki a nevelőapud felbukkanása előtt tetszett. Annyi rendes fiatal férfi van még, jön majd hamarosan vki, aki Téged fog szeretni! :)
2011. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!