Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Szerelmes vagyok a nevelőapámba (ő 42)! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám elvált apumtól és most van egy élet társa már 3 éve, de most az vanm, hoyg alakult köztünk vaalmi. Mindig nézett és nekem teccett. Aztán utána lefeküdtünk, és most úgy érzem, hogy szeretm és vele akarok lenni. Mindig mikor anyával látom annyira fáj, sokat sírok miatta. Mondtam nkei, hogy vele akarok lenni, de azt mondta, hogy ő anyuval akar lenni, bár én jobban szexelek. elkéne valahogy csábítani anyutól de nem tudom hogy, meg félek, hogy akkor már nem lakhatnánk otthon, mert nem tudom, hogy anya megengedné, e hogy most már én járjak vele. Vagy nekem az is jó, ha osztozunk csak enyém is legyen, Mindig csak 7végén szexelhetünk, mert anyu péntek szombat éjszakás. Midig nagyon kívánom, és sokat szenvedek. Légyszi segítsetek 19/L
2010. jan. 15. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
:S Ez elég gáz, és anyudat nem sajnálod?
2010. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

ez biztos hogy kamu kérdése.

ha meg nem akkor takarodj el otthonról, hogy tehetsz ilyet a saját anyáddal??!!

hülye K urva :@

2010. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
bárcsak kamu lenne :S
2010. jan. 15. 22:33
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
nem vagy normális. de feltételezem, hogy kamukérdés.
2010. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
A nevelőapád egy tökéletes balf*sz, te meg egy ordas k*rva vagy. Javaslom mindketten húzzatok el valahová a tetvesbe, az lesz a legjobb szegény anyádnak.
2010. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
ezt igy nehéz megértetni, mert nem lehet ide az egész történetet kifejteni, anyu mellette csalja más pasikkal is (luxusk*rva) vis a nevelőapám tudja ezt, de elfogadta ilyennek amilyen
2010. jan. 15. 22:36
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval az egész család defektes. Javaslom a tarkólövés igénylését, nektek bőven kijár.
2010. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Akor volt kitől tanulni te ringyó
2010. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az mi az a luxus k*rva? Olyan is van? A nyomi anyád a löttyedt csecsével? Szerintem én tudom kik vvagytok:S
2010. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nem hiszem ,hogy tudod kik lennénk...
2010. jan. 15. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!