Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Az őrületb...

Mit csináljak vele? Az őrületbe kerget

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy már nagyon elegem van a sógornőmből.

Folyamatosan ha találkozunk náluk vagy nálunk akkor nem szól hozzám,látom rajta hogy nem tetszik hogy ott vagyok stb.pl. egy msn-t használunk ált-ban mindketten gépközelbe vagyunk mégis azt irja csak szia ....,nem azt hogy sziasztok.

Állandóan felbosszant ezzel a viselkedésével.

Nem tudom ezt hogy kezelni.Múltkor például elő állt azzal az ötlettel hogy én menjek haza a szüleimhez mert most jelenleg nincs munkám páromnak is csak néha,és hogy a párom jobban kijön abból a kevésből egyedül mint ketten.

Úgy érzem szét akar minket választani.Vagy csak féltékeny hogy én élek a bátyjával??esküszöm közel állok hozzá hogy beszóljak neki.


2011. márc. 3. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

"Vagy csak féltékeny hogy én élek a bátyjával??"


Igen! Legalábbis nálunk pont ez a helyzet! nyugodtan mondd meg neki, hogy foglalatoskodjon a saját bugyogóival, ne a ti életetekkel! Párod mit szól a viselkedéséhez?

2011. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a durva az benne hogy ő 23 én 20.de ő viselkedik gyerekesen.azért nem akarok neki szólni,mert nem akarom hogy vita legyen belőle köztem és a párom közt.

amúgy meg a párom semmit nem szól hozzá 1szer vagy 2szer szóvá tettem neki akkor azt mondta hogy én reagálom túl,meg ne foglalkozzak vele...de engem nagyon idegesít hogy el kell neki nyelnem ezeket a dolgokat,ha szólnék még én lennék a hibás.de ez normális?hogy ő akar okoskodni hogy mi hogyan spóroljunk a pénzükkel?és az a megoldás hogy én menjek addig haza amíg nem lesz jobb a helyzet??:(

2011. márc. 3. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem féltékeny csak idegesiti hogy téged el kell tartani, bocsi de ha az én tesom lenne én se kedvelném a párját.

Nem hibáztatlak nyilván nem jó meló nélkül csak hát anyagilag nem vagytok önálloak és a 2 családnak nyilván komoly kiadás a ti külön háztartásotokat fenntartani.

2011. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

abban tényleg igaza van a párodnak, hogy ne foglalkozz vele! ezek a sógornő-lények pont ebből táplálkoznak. Ne legyél (látszólag) ideges! Nézz át rajta, ez nagyon fogja bosszantani. És ami a legfontosabb: legyetek boldogok a pároddal.

Mi már 2 éve nem hallottunk a sógornőmről. Majdnem szakítottunk miatta, de kibírtuk, megküzdöttem vele keményen, de leszereltem! Erőt és kitartást kívánok neked! Nehéz csata lesz!

2011. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de gondolom akkor sincs sok köze hugicának a felnőtt bátyja (magán)életéhet! vagy tévedek?
2011. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

21.46 köszönöm a válaszod.csak nem értelek,ki említette hogy ő neki kell fenntartani a mi háztartásunkat?

erről szó sincs.külön álló életet élünk,anyagiakban is külön,külön albérletben én is az én párommal ő is a sajátjával.

a probléma az az említett dologban bár nem az ő pénze,háztartása mégis ő akar okoskodni hogy lenne jobb.

egyépként meg biztosan tudom hogy nem sokára lesz munka,illetve most is van melohelyem,csak épp várnom kell egy papírra.

amúgy köszönöm a válaszokat,és várom a továbbiakat:))

szép estét

2011. márc. 3. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Se neked se a párodnak nincs állandó keresete ne mond hogy a család nem segit ki.
2011. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

most mondom el utoljára.van a páromnak munkája csak néha mert most leállás határán van a gyár.de be fog indulni.egyépként nem magyar fizut kapunk hanem kinn élünk Angliába.és nem segít ki mert a párom szüleinek is még nekünk kéne küldenünk ugyanis még sokszor kenyérre sincs nekik.a sógornőméknek meg úgyszintén meg van a pénzüknek a helye.még ha kérnénk se tudnának adni.

nem a pénzről van itt szó,hogy nincs mit ennünk,meg kéregetünk tőlük vagy bárkitől,hanem az hogy okoskodik állandóan,és ha szóvá tenném még én lennék a hibás:(

2011. márc. 3. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!