Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Véleményre,...

Mit tegyek? Véleményre, tanácsra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Nehéz döntés elé állított az élet, ugyanis árverezik a házunkat, és a szüleim elvárnák, hogy én mentsem meg, vegyek fel hitelt. A másik oldalon meg ott van bennem a kérdés, hogy vajon fizetni fogják e, mert ha nem akkor tönkreteszem a saját életemet, de ha fizetik is akkor is, mert több nagy összegű hitelt nem tudok felvenni, az én jövőmnek lőtek. De ha nem segítek, akkor meg szemét leszek, de ők rontották el, nekik kellene megoldani a helyzetet, és rosszul esik, hogy elvárják tőlem ezt. Én már nem is lakok otthon.
2011. márc. 3. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Uhh..nehéz ügy. A szüleidnek van hová mennie? Talán jobb lenne nekik is, ha kivennének egy albit, felesleges újabb hitelt a nyakukba venni.
2011. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincs, mert nekem van, de ők?
2011. márc. 4. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

"...de ők rontották el, nekik kellene megoldani a helyzetet..."

Ennyi.

2011. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Ne vegyél fel hitelt eddig se tudtak fizetni ezután se tudnak majd.
2011. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez nagyon önző dolog Tőlük. Az én szüleim is rossz anyagi helyzetben vannak...(nem ennyire), de sosem kérnének tőlem ilyesmit.

Mondjuk én megbízom Bennük..esetleg ha párszázezer ft-ot kellene felvenni...de milliókat pl. biztos nem.

Imádom őket, de ők is engem és sosem viselnék el a gondolatot, hogy ők vertek adósságba!

2011. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De sajnálom az öcsémet, majd meg szakad a szívem ha belegondolok hogy mi lesz velük.
2011. márc. 4. 00:12
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Azt a pénzt amit a hitelre szánnának, szánják albérletre.
2011. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
utolsóval egyétértek. ne vegyél fel hitelt. ha tudsz segíts nekik inkább, de ne verd magad adósságba.
2011. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

ha eddig nem fizették most mi változna?


abból a pénzből amit kapnak az árverés után talán tudnak venni egy kis lakást.

mennyit kéne amúgy felvenned?

fel tudnál egyáltalán?


mi most veszünk fel, nem olyan egyszerű. nem is vehetsz a szüleid házára csak együtt tudnátok vagy ha a te nevedre kerül. nagyon szigorúak a feltételek, mi úgy vesszük fel, hogy 3 hiteltársunk lesz...

2011. márc. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyik munkatársam a testvére miatt vesz fel hitelt, ugyan ez náluk a szitu, árverezik a házat...

Én nem mennék bele ilyenbe...

Nagyon nehéz lehet, és valószínű én is totál kilennék ha a tesómról vagy anyuékról lenne szó.

De hogy lehettek ennyire felelőtlenek? :(

2011. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!