Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre lenne szükségem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem és véleményre:' (. Hogyan haladjak tovább? Merre lépjek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 21. Eleint a kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy én halálosan bele voltam bolondulva, őt meg nem érdekeltem. Sokszor csúnyán viselkedett velem. De mivel szerelmes voltam egy éve, nem érdekelt. Idővel már beláttam nincs értelme, és arra gondoltam, hogy megkérdem, hogy akarná-e folytatni a kapcsolatot (mivel ezelőtt neki mindegy volt, hogy együtt vagyunk-e vagy nem). És már leakartam zárni, viszont mielőtt megkérdeztem volna, azelőtt elmondta, hogy rájött, hogy engem ő szeret, és hogy nem akar mással lenni, csak velem. Na most azóta szenvedek, és szenvedünk, szakítottunk nemrég aztán én másnap ki is akartam békülni, és hát kibékültünk. hét elteltével ismét szakítottam, mivel úgy éreztem, hogy részemről már nem megy, de ki akar nagyon békülni, és próbálkozni, hogy jobb legyen a kapcsolatunk. Közel egy éve, hogy együtt vagyunk. Ő szeretné, ha lenne jövője a kapcsolatnak. Kaptam egy búcsúlevelet és mellé tűzve egy rózsát az ablakom alá elhelyezve. Csütörtökön szakítottunk, és mai napig ki akar békülni, és megpróbálni. Mondtam, neki hogy én nem szeretném, mert egyedüllétre, önállóságra lenne szükségem, viszont nem értett meg, folytatta a "könyörgést" és már idegileg és lelkile ez engem tönkretett, őszintén írom, és komolyan.Nos, azt mondtam, hogy próbáljuk meg utoljára.

Lehet, hogy lehetne egy boldog kapcsolat, ha feltudnék óldódni, viszont 17 éves vagyok és kiakarok mást is próbálni. Ha meg csütörtök óta nem beszéltünk volna, akkor tuti, hogy nem estem volna vissza, és ne békültem volna ismét ki. És most már nem bírom, nem tudom mihez kezdjek. Vessünk véget, vagy folytassuk.:(


2011. márc. 3. 20:16
 1/2 A kérdező kommentje:
fáj a szívem szenvedni látni őt..
2011. márc. 3. 20:20
 2/2 anonim válasza:
Ne folytasd. Semmi értelme. Neked/nektek lesz csak rosszabb. :/
2011. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!