Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha sokat...

Szerintetek gáz, ha sokat becézgetem a családtagjaimat és a barátaimat, szerelmemet?

Figyelt kérdés

Pl. cukorka, macika, borjúka, cicácska, husika, cincin, beebeeke, babika, malacka, röfike, bébifóka, sünike, vackorka, mixike, saláta


Ez így mindennapos jelleggel megy.

24 N vagyok


2011. márc. 4. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem csinálnád, öt perc múlva elkezdeném aranyosan veregetni egy lekaksi-maksizott kalapácskával a cuki fejecskédet.


Iszonyatos és hátborzongató lehet ez egy felnőtt nőtől.

2011. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Èn biztosan nem hallgatnám!!!Szerintem gáz.....

Ha ök hallgatják,viselik akkor semmi gond ezzel.

2011. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a cukorka, cicácska, macika, sünike még belefér, azok aranyosak. A többitől valszeg rosszul lennék ha minden nap végig kéne hallgatnom! Inkább ciccmicc, ciculi, prüntyi, prüntyőke, édeském, meg ilyenek.
2011. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Te szent Isten! Normális vagy???????

Én 4 évesen nem beszéltem így, nemhogy 24 évesen. Ok, ha mondjuk a párodat macikának hívod, vagy akármi hasonló, de bébifóka?saláta? Akkor inkább a nevét becézd! Csoda, hogy még életben vagy, főleg ha férfiak is annak a közeledben.

2011. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Csoda, hogy még életben vagy, főleg ha férfiak is annak a közeledben."


:D

2011. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha ők nem sértődnek meg rajta (mondjuk a malackhoz és a röfikéhez nekem vannak asszociációim pl... ... ...), és nem idegesíti őket, akkor semmi baj. Én hosszútávon nem bírnám ki, ha vki így gügyögne hozzám egész áldott nap... napi 1x-2x beleférne még talán nálam-de az sem mindegy, hogy milyen becézés... ha cikizős, amiről vmi humoros egyén azt hiszi, hogy jópofa, de számomra sértő, akkor lehet, hogy kis fizikai nyomással rákényszeríteném arra, hogy többet ne :P.


21/l

2011. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A tesom ugyazezt csinálja,o most lesz 25éves.

Anyám :anyusorény,anyuboszi

én: muflon,sori,pufisorény,mufika,puflonsorény,vizibucu,vizisorény,Biapufi...

apu:apumuflon,apusorény

Meg ezeknek a neveknek a kulonbozo kombinácioi..én már megszoktam,mert amiota az eszemet tudom,igy hív.Ha neki igy jo,hát legyen,pedig koztunk 5éve van,én én vagyok a fiatalabb.

2011. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Eléggé irritáló lehetsz, már megbocsáss..:'D

Mixike,Saláta...

Ez ilyen no comment :D.

2011. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!