Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesítenek a párod...

Nem idegesítenek a párod dolgai? Ha igen, akkor mik?

Figyelt kérdés
Engem pl kiakaszt, hogy állandóan alszik, egy kicsit nem figyelek oda és már horkol is. És nem azért mert fáradt, ma is kemény 3 órát dolgozott( ült az irodában), aztán hazajütt, reggeliztünk és már alszik is. Vagy amikor Play Stationon játszik, ilyen lövöldözős játékokat, az is kiakaszt. Meg, hogy mindent elfelejt, amire megkérem. Persze imádom, de idegesítenek az ilyen szokásai. Nektek is van ilyen?
2011. jún. 27. 12:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Engem az idegesít, hogy ha olyan kedve van, mindenen felhúzza magát... Leesik egy darab papír (ő ejtette le) és már megy a káromkodás...
2011. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Engem az akasztott ki, de rettenetesen, amikor az előző párom folyamatosan azzal b@sztatott, hogy már megint alszok....utáltam, de nagyon. A mostani meg se szólal, ha aludni akarok, alszok, ő meg lefoglalja magát, vagy alszik velem. Nem idegesít benne szinte semmi, kicsit túl makacs, de sokszor ez pozitívan jön ki, néha nem.
2011. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Én is imádom a férjem, de engem az zavar, hogy túlaggódós. Picit fúj a szél, nem nyitjuk ki az ablakokat, mert nehogy megfázzon a lányunk, este fürdésnél becsukjuk az ajtót, ha fürdetjük a kislányunk, nehogy megfázzon, de ha kijövünk, akkor a meleg fürdőszoba után sokkal nagyobb a hőmérsékletkülönbség a két helyiség között.... Meg mindig nézi a homlokát, hogy nem lázas-e stb. Imádom, csak én nem vagyok ennyire túlaggódós. :)
2011. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 napietus ***** válasza:
77%

különösebb nincs, ami zavarna a mindennapokban. talán, hogy kaja terén kicsit válogatós, de szerencsére jól főzök, így tudok olyat főzni, amiket szeret :) meghogy néha elfelejt dolgokat, pl. volt, hogy vendégségbe voltunk hivatalosak, nem volt kedve jönni, megkért, hogy mentsem ki. el is mentem, azt mondtam, nem érzi jól magát (utólag neki is elmeséltem, hogy ezt mondtam, és mindenki jobbulást kívánt neki). erre mikor a társaság egyik tagja pár nap múlva eljött hozzánk, és érdeklődött, jobban van-e már, kijelentette, hogy 10 éve nem volt beteg, mert elfelejtette, hogy mentettem ki...győztem magyarázkodni :D


szóval ilyen van néha :) de egyéb hülye szokásai nincsenek.


29/N

2011. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Üldözi a macskát
2011. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%

Milliószor elmondtam már neki, mégis a koszos zoknit kifordítva teszi be a szennyestartóba amitől én frászt kapok!

Na de ez legyen a legnagyobb gondom :))


Amúgy igen, a férfiak ilyenek, nagy gyerekek, az én imádott párom is sokszor elfelejt dolgokat és néha egészen belenő a számítógépbe, ha játszik a lövöldözős játékával.

2011. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem zavar benne. :)) Igaz, még rózsaszín köd van.
2011. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
első válaszoló,ismerős a szitu.és olyankor akár fél órán kerseztül morog mindenen...hihetetlen,a végén már csak mosolygok rajta...:D:D:D
2011. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Számomra is az alvás az egyik kiakasztó dolog. A másik az evés. Hihetetlenül válogatós. Nem szeretem az indokait. A konfliktus kezelési képessége egyenlő a nullával. Nem tetszik, ahogy bánik a családjával. Nem tetszik, hogy nem érdekli saját maga se.
2011. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Hiperaktív gyerek volt, és most is vannak rémes szokásai. A legapróbb dolgon fel tudja magát húzni úgy, hogy aztán lila a feje és üvölt.

Az apróságokat amúgy nagyon fontosnak tartja, pl. a vécépapírguriga sose maradjon a fürdőben, de a nagyobb dolgok felett átsiklik. Pl. tegnap elrepedt a kancsója, kb. fél liter vörösbor ment szét a konyhában és az előszobában. Még az ajtó fölé is fröccsent. Mondtam,hogy akkor két hét múlva (addig vizsgázom) festünk, erre közölte, hogy őt nem zavarja...

2011. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!