Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Régen megőrülte...

Hogy lehet ez? Régen megőrültem a gyerekekért, most meg idegesítenek. Megváltozik majd ez?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt már nagyon vágytam gyerekre, de tudtam, hogy lehetetlen. Még olyan kapcsolatom se volt, munkám se, egyetemre jártam stb. Ezért örökbefogadtam egy kutyát. Annyira megszerettem, hogy azóta nem is érzem úgy, hogy vágynék gyerekre, sőt kifejezetten iritálnak, ha ott vannak valahol ahol én( kajálda, park stb) és visitoznak, zajonganak. Tegnap az egyik tanarnőm behozta a gyerekét órára, mert nem volt kire hagyja. Igaz, hogy nem egy jólnevelt gyerek volt, végig zajongott, meg ugrált, mászkált, de engem annyira idegesített, hogy inkább eljöttem óráról. Most úgyérzem, hogy nem vágyom gyerekre egy jó ideig. Ez vissza fog változni? Vagy mitől lehet? Amúgy mostmár lassan megfelelőek lennének a körülmények babavállalásra, azóta van komoly párom, nyáron lesz az esküvő, most fejezem az egyetemet, van munkám, de mostmár nem érzem úgy, mint régen.

24/N


2011. jún. 7. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Még van időd, meg fogsz változni. Én is ingadoztam ebben a kérdésben, most is idegesítenek mások gyerekei, de hidd el, a saját az más. Senkinek nem kötelessége elviselni és ajnározni más gyerekét. Szerintem ez csak egy társadalmi elvárás, hogy minden kis rakoncátlan lurkóra vigyorogni kell és végtelenül türelmesnek lenni és szeretni kell. Nem kell. Azért van apja meg anyja, hogy foglalkozzon vele. (most ebbe nem tartoznak bele azok a szerencsétlen gyerekek, akiket megszületésük után leraknak egy ajtó elé)
2011. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Meg csak 24 eves vagy. Minek akarod elcseszni a fiatalsagod gyereknevelessel?

A ferjhezmenes is korai szerintem. A hazassag lekot, megvon a szabadsagtol. Foleg a gyerekneveles oriasi felelosseg, rengeteg energiat igenyel.

En 26 eves vagyok, igaz nem vagyok kapcsolatban, de ha valaha ferjhez megyek, az kesobb lesz, talan nehany evvel kesobb. Gyereket nagyon valoszinu nem vallalok.

2011. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem 24 évesen nem túl korán férjhez menni, gyereket vállalni se. De nem ez a kérdés, hogy korai vagy nem.
2011. jún. 7. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ,,valo"gyerek,van aki nem birja,es nem is egyszeru. En havonta egyszer atmegyek egy tobbgyerekes csaladhoz(baratok) es utana orulok ha hazaerek,-kigyrekezem magam. Van egy 18 eves fiam de nem tudnam elkepzelni hogy belevagja ujra... Szerintem ha 30 eves korodig nem jon a vagy hagyd a fenebe... Ez ilyen,nincs sehol eloirva...
2011. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy változni fog később a dolog.

Én is hasonlóan éreztem.régen nagyon imádtam a gyerekeket,nekem is van 3.volt olyan időszakom amikor más gyereke rettenetesen idegesitett,ma is van igy.a saját az tényleg más!egy nagyon jo pl:mióta a tesomékkal lakunk megörjit a gyerekük a viselkedésével és a gyerekük miatt az enyémek is el vannak nyomva és mivel rosszul viselik ők is kezdenek olyanná válni mint tesom gyereke,emiatt kezdenek ők is elviselhetetlenek lenni.ettöl függetlenül imádom öket!!!

Az esküvővel kapcsolatban pedig sok boldogságot nektek!

2011. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!