Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítenek párom "vihorászó"...

Idegesítenek párom "vihorászó" felnőtt hugai, akik mindig a nyakunkon lógnak?

Figyelt kérdés

Úgy képzeljétek el őket, mintha belecsöppent volna ebbe a világban 2 olyan lány, akik ezelőtt 80 évvel élhettek. Szóval nagyon régimódiak, prűdek. Már elmúltak 24 évesek, de soha nem volt barátjuk, azt sem tudják mi az hogy csók. Senki kezét nem fogták meg, szerelmesek sem voltak, és nagyon elzárkóznak a téma elől. Párom is mondta, hogy ők aztán sohasem fognak férjhez menni. Olyan sem volt még hogy ők egyedül mentek volna el vásárolni. Semmit! Se ruhát nem vettek egyedül, se kaját. Nem mondanám azt hogy az átlagos kategóriába tartoznak, kicsit csúnyácskák, de ha megjelennek valahol akkor annyi sminket tesznek fel (persze idétlenül) hogy az már vicc. Ha vesznek valami ruhát, nemtudják mi az hogy összhang, pl múltkor az egyik narancssárga cipőt vett! Ja amúgy kórosan vékonyak. (náluk az a szokás, h a család koplal) Nem szeretek velük beszélgetni, mert folyton csak vigyorognak mint a "tejbetök", elég butának tűnnek ilyenkor.

Nos ami zavar. Páromat állandóan hivogatják mindenféle apróbb dolog miatt. De ugyanezt csinálják az anyjukkal is. Egy önálló lépést nem képesek tenni. Viszont állandóan jelen vannak mindenhol. Ahova megyünk ők ott vannak, jönnek vagy ha nem akkor hívgálnak.

Már annyira nem bírom elviselni ezt az egészet, sőt a párom anyját sem, hogy azon gondolkozom otthagyom a barátomat, pedig már régóta együtt vagyunk, lassan 6 éve, és párom már az évre eljegyzést tervezett volna. Nemtudom mit tegyek, de nem akarom őket elviselni egy életen át! Az hogy elköltözünk, jövőre megoldható, de sajnos párom lakása ugyanabban a városban van, sőt gyalog is csak 15 percre. Mit tennétek a helyemben? Kérlek gondolj bele ebbe az egészbe, és úgy írj, köszönöm nagyon !


2011. júl. 24. 15:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah és egyébként még tanulnak, hiába 24 évesek. Azok a fajták, akik agy nélkül tanulnak, mindent bemagolnak, de tudásuk nincs. Kb 28 éves korukig terveznek tanulgatni. Egyébként párom is azon a véleményen van mint én, hogy hiába tanulnak, buták! Szóval nem csak én mondom!
2011. júl. 24. 15:20
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha mindketten ilyenek, az nem veletlen, hanem nevelesbeli problema a szulok reszerol. Csoda, hogy a parod nem ilyen. Max. ugy tudjatok megoldani, ha elkoltoztok messzebbre es akkor nem tudjak minden apro dologert hivogatni, nem fogtok veluk talalkozni napi szinten. 6 ev hosszu ido...elotte nem gondolkodtal ezen? En ilyenert nem adnam fel a kapcsolatot, hanem megtudnam, hogy a parom akar-e koltozni mashova. Nincs kotodesetek mas helyhez, varoshoz, ahova mehetnetek? Ugysem fognak megvaltozni a lanyok...


Es meg valami: arrol, hogy ki hogy nez ki, nem tehet, szoval nem tudom, hogy miert kellett ezt ilyen reszletesen leirnod. Az megint az o dolguk, hogy akarnak-e part. Ezekbe nincs senkinek joga beleszolni.

2011. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha a párod is zavarják, akkor le lehet őket koppintani, akár a lakást is el lehet adni és másik városba költözni.
2011. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Irasod kicsit ellentetes. Irod, nem vasarolnak ruhat egyedul, de most epp narancssarga cipot vettek.

Te neked semmi jo szavad nincs a parodra, es csaladjara. De, igaz, van lakasa. Jobban jarna mindennki (Te is) ha lelepnel. A ket testver maradni fog, ok nem mennek sehova. Hoppa, meg az anyjat sem birod. Fuss!

2011. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az hogy másik városba költözzünk semmi esély.

Azért "tűri" őket, mert ha összeveszne velük, akkor az olyan mintha az anyjával veszett volna össze.

Nem voltak ők mindig ilyenek, sőt kb jelen sem voltak úgymond az életünkben. 1 éve van ez. Barátom akkor vette meg a házat, és ők folyton jönnek segíteni, ha kell, ha nem. És ezért tűr.

2011. júl. 24. 15:29
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Miért baj az, hogy 24 évesen tanulnak? Én 26 vagyok és tanulok (igen, tanulok, nem pedig ész nélkül bemagolok mindent).


Nem próbáltál meg egyébként valahogy megbarátkozni velük? Biztos, hogy a szülők nagyon elcs*sztek valamit a nevelésben, mutatja, hogy mind a két nővér olyan, amilyen.

2011. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

"Az hogy másik városba költözzünk semmi esély. "



Miert nem? Mas a vilag masik felere is el tud koltozni...csak a kezdeti lepest kell megtenni. A hazat el lehet adni, lehet ujat venni.

2011. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát el lett cseszve a nevelésük az biztos.

Egyik válaszolónak írnám, hogy a "narancssárga cipőt" az anyucival vették!


Próbáltam velük összebarátkozni. Türelmes is voltam vagy 2 évig! De ha én nem szóltam hozzájuk, nem érdeklődtem felőlük stb. (mindig kedves voltam velük!) akkor ők egy szót sem szóltak hozzám!

Elfogyott a türelmem sajnos.

És az is zavar, hogy hiába vagyunk együtt párommal már ennyi ideje, mindig egyes számban beszélnek. Pl: az anyja mondja barátomnak: "fiacskám, neked biztos szép esküvőd lesz" Aha, majdnem megkérdeztem az anyjától, hogy kivel?

Mindegy, ez csak egy példa volta. De bármiről van szó, csak barátomról beszélnek, én sehol nem vagyok.

2011. júl. 24. 15:35
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
hát ennek a felét is elég lett volna leírni, mert az első rész az teljesen a magánügyük. egyébként szerintem ez hülyeség, hogy tűrni KELL. annyira biztosan nem hülyék, hogy ne vegyék észre magukat, hogy zavarnak titeket. csak egy kicsit kellene a tudtukra adnotok.
2011. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én már próbáltam!

Sőt barátom is volt hogy letolta őket, milyen h*lyék.Ilyenkor egy napra besértődtek, de másnap mintha mi sem történt volna. Volt hogy barátom lehordta őket a szemükbe mindenféle idi*ta segg*ejnek, és az sem zavarta őket!

Az anyjuk meg folyamatosan mondja, hogy menjetek tominak (legyen ez a párom neve) segíteni! Ők meg ugranak ha kell ha nem.

2011. júl. 24. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!