Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így? Szeretem a...

Más is van így? Szeretem a férjem szerlmes is vagyok de idegesitenek a hülyeségei. és próbálom ugy csinálni hogy késöbb érjek haza emiatt?

Figyelt kérdés
elég a hétvégén elviselni a dolgait meg élvezni a jót
2011. márc. 29. 13:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ebből előbb-utóbb válás lesz.
2011. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a hülyeségek, amik idegesítenek téged?
2011. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Milyen dolgai vannak?Mert ez így elég gáz.Én akkor voltam így az exemmel,amikor már nem voltam belé szerelmes,de mivel nálam lakott mindig úgy csináltam h. keveset talizzunk, későn értem haza és korán le is feküdtem, ha menni akart valahová, annak csak örültem.

Jó lenne ha kifejtenéd mi vele a probléma,mert vannak dolgok amik megoldhatók és vannak amiket el kell fogadni és van amik miatt ki kell szállni a kapcsolatból.

2011. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mióta éltek együtt? Eléggé negatív dolog, hogy már később is akarsz ezek miatt hazaérni. Egyébként mik idegesítenek ennyire?
2011. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Juj kerdezo!!! En is pont ugyan igy vagyok. 9-tol 5-ig melozom o meg 7-tol 3-ig. En sajnos nem akarok keson hazaerni mert nallunk gyerek is van es vele jatszani kell, vacsiztatni... Imadom a kisfiam de a ferjem kikeszit. Mar lassan jobb erzem magam a munkahelyemen mint otthon. :(( Szomoru de igy van. nekunk kozos szamlank van es ez tette be a kaput. Semmit nem vehetek magamnak de ugy kepzeld el, hogy meg egy arckremet sem. Konyorognom kell, hogy levehessek a szamlarol penzt ha a varosba megyek, es a baratnommel beulunk valahova egy kavet inni. Nagyon faj mert en is ugyanugy dolgozom mint o es nem koltekezek csak no vagyok es neha kell egy kis ez-az. En azzal is megelegednek ha mondjuk 5ezer fontot kapnek koltopenznek havonta. Mert akkor gyujtogethetnek es mondjuk 3 havonta vehetnek magamnak egy nagyobb dolgot. :(
2011. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
1 éve. az hogy pl 100x elmondom ne dobjon ki semmit persze kidbobja de olyanokat hogy tesco kártyya supershop meg számlakivonat elpakol mindent egész nap csak feküdne hazajön és lefekszik vedeli a teát de ugy hogy 1 csomag tea 2 napig tart mert minden pohárhoz uj filter. 32 csomag teát kell venni 1 hónapban hiába magyarázom el neki elég az többhöz is. ha ő megy vasarolni otthagyja a 2kg halat véletlenül 5000ftért persze nincs meg ujat kell venni.ilyenek a dolgai. soha sehova nem akar menni csak feküdne otthon de nyikkanjak meg mert ő este 6 kor nem tud aludni ha én szörtelenitek vagy pakolok. szerinte hazaérünk és le kéne feküdni aludni ez az élet. hát nekem nem ez. felkvés és napi 15 filter tea.ja nem beteg vagy ilyesmi makk egészséges. és 1 szobas garzonban élünk nincs másik helyiség..de szeretem mert hétvégén jo összebujni meg sexelni
2011. márc. 29. 13:55
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Akkor miért nem szorgalmazod, hogy mindkettőtöknek legyen külön-külön számlája is? A közösre meg havonta ráutalnátok x ezer Ft-ot (a rezsi felét te a másik felét ő + némi kajapénzt közösen) és a többivel mindenki maga rendelkezik??? Nem kötekedni szeretnék, csak érdekel? Félsz vagy csak gyáva lennél? Vagy tartasz az újabb veszekedésektől?

2011. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Kedvesem, ha közös a számla, akkor vegyél le nyugodtan amennyi csak jólesik. Az neked jár. Balhézik miatta? Legalább kibújik a szög a zsákból. Ne légy muja, én is évekig nyeltem mint te, de véget vettem neki, attól féltem majd kiabál meg elhagy, képzeld nem tette :-)


Kérdezőnek: ne haragudj, de ha idegesít szerintem te nem vagy szerelmes :-( Szólni kéne neki, hogy tompítson a hülyeségein, mert rossz irányba viszi a kapcsolatotokat!

2011. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Amúgy ilyen volt a házasság előtt? Vagy voltak ráutaló jelek?

2011. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
13:53, szerintem szüntessétek meg a közös számlát mihamarabb.Ő fizesse az ő dolgát,te pedig a sajátodat,ami közös azt meg felesbe,mert ez így nem mehet.Lehet neki nincsenek igényei,de egy nőnek szüksége van újításokra.Illetve nehogy már bezárva legyél a négy fal közé,mert nem tudsz elmenni meginni egy kávét, sőt ha csokit akarsz enni és meg is engedheted magadnak akkor nyugodtan,mert így nem lehet élni.És te még csak nem is luxusról beszélsz csak hétköznapi dolgokról.
2011. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!