Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem szeret oltozkodni a...

Miert nem szeret oltozkodni a parom?

Figyelt kérdés
Egy eves kapcsolatunk alatt a paromon(ferfi) mindossze 2 nadragot,nyaron 4-5 polot es telen ugyanazon polokra raveve max 2 pulcsit lattam,nagyjabol ennyibol all a ruhatara.Ajandekoztam mar neki pulcsit,nadragot,de soha nem lattam rajta.Nem anyagi okokboL,mert anyagilag jol all,megengedhetne maganak jo cuccokat,megsem vesz soha semmi ruhanemut.En mar unom hetekig nezni ugyanazt a szerelest rajta.Este kimossa,reggel ugyanazt visszaveszi,es ezt hetekig muveli.Addig jar benne,amig le nem szakad rola.Mit tegyek,hogyan vezessem ra,hogy kicsit tobbet adjon magara?
2009. febr. 18. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan 5 éve vagyok együtt a párommal, és ebből már majdnem 4-et együtt élve, de erről a szokásáról nem tudom leszoktatni. Új ruhája csak akkor van, ha veszek neki, azt meg nem hajlandó hordani, amíg a másik nem ment már annyira tönkre, hogy a kukásnak sem kellene.


Szerintem nem tudsz rajta változtatni. Az elején volt úgy, hogy két három napig ugyanaz a póló volt rajta, és persze nem lett kimosva közben.


De mára legalább ez megváltozott és minden nap tiszta ruhát vesz magára. Ha nem lopom el kimosni a pulóverét és a nadrágját egész télen abban járna, nem tenné ki magától a szennyesbe.

2009. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Rohejes,de mar az is megfordult a fejemben,hogy kiegetem szivarral,(habar nem vagyok dohanyzo ,de epp ezert hiteles lenne a 'baleset",)vagy valami akkora kart csinalok "veletlenul" pl. a nadragjaban,hogy tobbet ne tudja hordani.
2009. febr. 18. 11:01
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
hmmm... Az én párom is ilyen, én már dobtam ki kétszer titokban pulcsiját, de vmi 6. érzékkel megêrezte és kikukázta!! Sztem igénytelenek, nincs mit tenni...
2009. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon vicces , minden pasi ilyen ? Igaz az elozo parom pont az ellentete volt, bar a vasarlasnal vele kellett mennem, de mindig felvette az uj ruhakat es nagyon csinos volt benne. A mostani parom viszont egyaltalan nem ilyen, olyasmi, mint a tied. Mi is egy eve vagyok vele es rengeteg ruhat vettem mar neki.Nadragokat egyutt, de nem igazan hordja oket.A kapcsolat elejen felvette az ingeket , mert megmutattam mennyivel jobban nez ki abban,mint egy vacak poloban. De most telire maradtak a pulcsik alatt. A pulcsit is egy hetig hordja , amikor en kimosom, akkor van a szennyesbe teve.Engem is elkeserit, de nem tudok vele mit tenni.Ket cipoje volt,egyutt vettunk mar legalabb 3-5 hozza , de azokat sohasem hordta, amikor megkerdeztem, hogy miert, azt valaszolta , mert sajnalja oket, hogy tonkremennek.A regi cipoi kozul az egyik veresre kezdte mindig a labat , de felvett ! A masikat mar vagy 8eve Amerikaban vette, azt azert hordta.Az elso cipot egyszeruen kidobtam es azt mondtam, hogy eltunk a koltozkodessel, a masikat lefestekeztem feherrel amikor a lakast festettuk, ami nagyon jol latszik rajta... :)) Upsz, igy egyiket sem tudja hordani... :D

De eleg elszomorito, hogy ilyen dolgokat kell kitalalni azert , hogy felvegyenek masmilyen ruhat is !!!

Lehet, hogy neked is valami hasonlot kene kitalalnod? A nyari ingfelvetelt fotoval ertem el, lefenykepeztem poloban es ingben...Aztan megmutattam neki , persze az inges kepoen mosolyognia is kellett! Egy kis trukk ... Igy o is maskepp latja a kepen magat!

Mindenkinek kitartast !

2009. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
...nem egyutt elunk,igy nem tudom elcsempeszni sem azt a 2 nadragot,vagy pulcsit:(igy mindennap visszaveszi...
2009. febr. 18. 11:26
 6/21 A kérdező kommentje:
:) utolso valaszolo,ugyanazt a trukkot alkalmaztam,lefotoztam ingben is es poloban is,raadasul agyondicsertem ,hogy milyen jol nez ki ingben,es nyaron pl.egy vilagos nadraggal milyen elegans lenne,de sikertelenul.Ugyanaz a kopott,mar kifenyesedett fekete farmer vagy barsonynadrag,ugyanaz a bluz:(((((((((((
2009. febr. 18. 11:38
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Ouh, akkor neked rettento nehez dolgod van !

Valami extra dolgot kene kitalalni... de mit ? :S

Ha eszembe jut valami szuper dolog megirom.

Vorosborral nem tudod leonteni ? Valamikor vacsi kozben ? :D

Vagy domestossal racsoppenteni ? :DD

Egyre jobb lesz varj! Mindjart sosavval jovok ! :))

Nah jo , valami praktika kene, mert a dicseret neki nem jon be...

Remelem sikerul, valamit kitalalni, ha nem johet a vorosbor domestossal ! ;)

2009. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük a ruháinkat és kész :) Van fontosabb dolog, amire lehet költeni, valamin spórolni is kell. Minek álljon valami a szekrényben évekig, ha nem vesszük fel? Minek vegyünk meg 68 féle ruhát, ha felvesszük őket kétszer? Ha valamit megveszünk, hordjuk amíg lehet, amíg el nem kopik vagy el nem szakad. Ez miért lenne baj?
2009. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne kitalálni valamit erre az igénytelenségre, mert sajnos az én párom is ilyen. Én is kidobtam már pár ruháját, vagy kiszakítottam. Eleninte bevált mert mikor kereste rajtam, csak néztem ártatlanul hogy ott van ahol hagyta. De ez is fárasztó hosszú távon, mert ha végre elérem hogy felvegyen egy olyan ruhát ami jól néz ki, az még nem elég az összhatáshoz. És hogy minden cucc passzoljon nap mint nap (mint pl egy nőnél) ahhoz nagy erőfeszítések kellenének.
2009. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs jobb ötletem beszélj azzal akivel él. Vagyis az anyjával, vagy apjával. Ha agglegény akkor upsz.

Megvárod míg összeköltöztök és akkor tudod irányítani. Az én férjem is képes volt egy pulcsiban és nadrágban járni hetekig. De most már nem mert arra lusta,hogy ha kiteszem a szennyesbe és ott a tiszta helyette kiszedje a szennyest.

2009. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!