Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem szeret oltozkodni a...

Miert nem szeret oltozkodni a parom?

Figyelt kérdés
Egy eves kapcsolatunk alatt a paromon(ferfi) mindossze 2 nadragot,nyaron 4-5 polot es telen ugyanazon polokra raveve max 2 pulcsit lattam,nagyjabol ennyibol all a ruhatara.Ajandekoztam mar neki pulcsit,nadragot,de soha nem lattam rajta.Nem anyagi okokboL,mert anyagilag jol all,megengedhetne maganak jo cuccokat,megsem vesz soha semmi ruhanemut.En mar unom hetekig nezni ugyanazt a szerelest rajta.Este kimossa,reggel ugyanazt visszaveszi,es ezt hetekig muveli.Addig jar benne,amig le nem szakad rola.Mit tegyek,hogyan vezessem ra,hogy kicsit tobbet adjon magara?
2009. febr. 18. 10:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

REmenytelen eset!

Addig eljutottunk,hogy szuksege van uj cuccokra,meg is vettuk neki az uj inget,de meg soha fel nem vette!Azaz egyszer,de arra ravette a jol bevalt pulloveret!raadasul vett meg egy olyan pulcsit,amilyen van mar neki....hihetetlen.Uj nadragrol hallani sem akar,merthat jo az a kopott ,csunya farmer rajta,ami kb 3 eves!ha nem tobb..lassan ra sem birok nezni a ruhaira.

2009. márc. 12. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!