Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Párom visszajár...

Mit tennétek? Párom visszajár az exéhez láthatásra.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?

Párom visszajár az exéhez. Állítólag csak láthatásra, de azt nem értem, hogy mit lehet csinálni egy lakáson belül éjszakától másnap délutánig? Lehet, hogy csak én vagyok féltékeny, de egyszerűen nem bírom, hogy még telefonálni sem tud.

18 hetes kismama vagyok és a párom exxe másik országban él.


2011. márc. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon messze van az a külföld?Az én férjem felnőtt gyermeke más országba vannak ugyan de közel,és ha megy is akkor sem alszik az exnél!kizárt dolog!!!!!
2011. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy mostanában annyiszor kaptam rajta a páromat azon, hogy nem mond igazat, hogy nehezn tudok Neki hinni és megbízni benne, pedig imádom.

A volt férjed párja nem szokott Nálatok lenni?

2011. márc. 5. 11:31
 13/45 anonim ***** válasza:
74%

Az kéne még, hogy az ex aludjon nálunk!!

Férjemnek sem jutna eszébe soha ott aludni, nem véletlenül váltak el...

Amúgy ugyanannyi költség lenne a gyerek utazását kifizetni, mint a párodét.

Inkább a gyerek aludjon veletek, mint a férjed az exnél.


És amúgy a férjed hol alszik ilyenkor?

Van neki külön szoba, ágy?

Vagy megosztja a szobáját Valakivel...?

2011. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
39%
miért nem mész vele?
2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
20%

11:29,

aki ezt mondta neked, az csúnyán átvert téged.

Kérdező,

semmi különös nincs a történetedben. Normális emberek közt a válás úgy zajlik, hogy a gyerek érdekét nézi mindkét fél.

Ha nappal nem csalna téged a párod, gondolod, hogy este 10 után igen?

2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

A férjem exével érthető okok miatt nem áplunk jó kapcsolatot.

Amikor a férjem megy a lányaihoz akkor barátnál alszik általában.

Mennyi idő míg oda meg vissza ér a férjed?mert ha nem sok akkor simán hazamehetne a látogatás után és az is fontos hogy tényleg külön alszik-e de szerintem kérdezd meg a gyerekét ő 100%tudja ha van valami köztük,ha vagytok olyan viszonyban!!!

2011. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
25%
Az én volt férjem, az új feleségével, és a kisbabájukkal aludtak nálam, amikor jött a fiunkat meglátogatni. Normális emberi kapcsolatnál ez miért furcsa egyeseknek?
2011. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Nem értem,miért is vertek át engem?


11:29

2011. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Az a legidegesítőbb az egészben, hogy nem tudok Vele normálisan beszélni ilyenkor telefonon sem. Kinyomdossa, stb.., de amikor én nem veszem fel valamiért, akkor Ő egyből féltékenykedik. Vajon nem azért, mert nekem volna okom arra, hogy féltékeny legyek?

Nem válaszol SMS-re, mindig mást mondd! Amióta sűrűbben jár, mindig elalszik, hiába kívánnám. Ezért kezdtem el gondolkodni.


De mostanában kezdtek el sűrűek lenni az efféle látogatások. Eddig elég volt pár havonta és hogy az egész nyarat nálunk töltötte és Vele mehettem. De most múlt hétvégén is volt, meg most is és most azért nem visz magával, mert repülővel közlekedik.


8 éve még úgy váltak el, hogy ex k-urva, de amikor ott vagyunk vigyorognak egymásnak. Azt tudom, hogy a párommal jó a szex és ezt biztosan exxe is tudja. Pár hete én nem kapom, mert mindig elalszik, hogy fáradt.


Most felhívtam, hogy hol aludt és azt mondta a lánya barátjánál, holott a múlthéten még nem volt barátja a lányának. Direkt rákérdeztem, hogy van -e?!


Az ex csak a nyáriszünetben adja oda elvitelre a lányát és akkor is kérlelni kell, hogy hosszabb időre adja.

2011. márc. 5. 11:45
 20/45 anonim ***** válasza:

Abszolut nem tudsz vele beszélni ezekről a dolgokról?

Nem lehet hogy most azért ne kíván mert terhes vagy?Vannak ilyen férfiak,bár az én férjem nem ilyen volt,sőt...!

A lányát nem tudod megkérdezni?

2011. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!