Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Párom visszajár...

Mit tennétek? Párom visszajár az exéhez láthatásra.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?

Párom visszajár az exéhez. Állítólag csak láthatásra, de azt nem értem, hogy mit lehet csinálni egy lakáson belül éjszakától másnap délutánig? Lehet, hogy csak én vagyok féltékeny, de egyszerűen nem bírom, hogy még telefonálni sem tud.

18 hetes kismama vagyok és a párom exxe másik országban él.


2011. márc. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
2011. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Igen komolyan, de nem verem nagy dobra! Először elzavartam az apjáról, majd adtam Neki egy pofont, de láttam sajnos nem sok értelme. Szerelmes voltam, így szemet hunytam, hogy biztosan így kell lennie. Igazából ez is csak akkor kezdett furcsa lenni, amikor az én 10 éves fiammal aludtam és cseszegettet, hogy már Neki is feláll...


Én az újszülöttet biztosan nem teszem az Ő nevére vagy kapásból gyermekelhelyezést is kérek. Megbeszélni sajnos Vele nem lehet. De valamiért nem lett papíron a férjem, hiába vagyok Vele 7 éve.


Sajnos nem kamu!!!!!!!! Annyira jól szóba álltatok velem, hogy gondoltam kiöntöm Nektek lelkemet!

2011. márc. 5. 12:26
 33/45 A kérdező kommentje:
Betegesen hangzik az, hogy féltékenynek néztek vagy okot adtok a féltékenységemnek???
2011. márc. 5. 12:28
 34/45 anonim ***** válasza:
"Igazából ez is csak akkor kezdett furcsa lenni, amikor az én 10 éves fiammal aludtam és cseszegettet, hogy már Neki is feláll.." Ezt a mondatot nem értem. Ez hogy jött ide, kifejtenéd?(Lehet még fáradt vagyok)
2011. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
A férjed kapcsolata beteges a lányával!
2011. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést Valaki közületek írta, hogy tanáccsal segítsen vagy más is jár hasonló cipőben?
2011. márc. 5. 12:41
 37/45 anonim ***** válasza:

te jó ég!! a párodat te nagyon nem ismered!!!

ha ez igaz, nem gondolkodnék azon, hogy vele maradjak e.

2011. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, elég kellemetlen a szituáció. Egyrészt nagyon durva, ha a férfi tényleg együtt alszik a felnőtt lányával pucéran, ha pedig a ajtót is bezárják, tényleg lehet valami köztük. (Hiszen miért zárhatnának ki, ha már úgyis láttad őket? Mi történik, amit nem láthatsz?) Ebben az esetben a párodnak börtönben lenne a helye, te pedig nem hagyhatod, hogy a gyereke(i)d ilyen férfi példáját látva nőjenek föl! Gondolom, nem az utolsó 18 hétben derültek ki ezek a dolgok, úgyhogy tényleg nem értem, miért vállaltál gyereket.. Már 7 éve ezt játssza veled!

Ha nincs semmi a lányával, akkor is megértem, ha téged zavar a viselkedése. Kinyomkodni a telefont, féltékenykedni, stb olyan dolgok, amit nem sokáig lehet tolerálni. Könnyen lehet, hogy ahogyan részedről is múlik a rózsaszín köd, már ő sem szerelmes beléd, ezért van annyit távol.

Bármelyik eset is igaz, a gyereket egyedül fogod felnevelni..

2011. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Én, ha a helyedben lennék és sok pénzem lenne, felfogadnék egy magánnyomozót, aki ki is utazik (de nincs az). Bár a helyzet elég egyértelműen durva. Szerintem költözz el és gondolkozz el rajta érdemes -e megtartani a babát.
2011. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Ja, bocsáss meg, nem olvastam h 18 hetes....(előző)
2011. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!