Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Párom visszajár...

Mit tennétek? Párom visszajár az exéhez láthatásra.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?

Párom visszajár az exéhez. Állítólag csak láthatásra, de azt nem értem, hogy mit lehet csinálni egy lakáson belül éjszakától másnap délutánig? Lehet, hogy csak én vagyok féltékeny, de egyszerűen nem bírom, hogy még telefonálni sem tud.

18 hetes kismama vagyok és a párom exxe másik országban él.


2011. márc. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen nők fognak utána panaszkodni amiatt, hogy egyedülálló anyák és az exük nem áll mellettük. Miért nem lehet kétszer is meggondolni, hogy kinek szül gyereket az ember lánya?
2011. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

A páromat nagyon nem ismerem??? Hát ez talán sajnos igaz! Már nem ismerem, mert az utóbbi 3-4 évben más énét mutatja sajnos, mint előtte!


A párom és a lánya is alsóban voltak. De úgy érzem, hogy egy 17 éves lány már egy kis tangában, szinte meztelen.


Az első 3-4 évben úgy éreztem Ő életem párja, a mindenem, mindennél jobban imádtam, akkor még nem voltak gondok és titkokat sem éreztem a levegőben.


Sajnos nincsen sok pénzem.

2011. márc. 5. 14:10
 43/45 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Ez a Baby nem kellett volna. De Ő tehet a legkevésbé róla, hogy milyen apja van.
2011. márc. 5. 14:12
 44/45 anonim ***** válasza:

Én otthagynám, szó nélkül...de nincs annak a 17 éves lánynak anyja, hogy észrevegye ha valami zűr van?

Ha nincs semmi a lány-apja, apa-exe közt akkor is kiszállnék a kapcsolatból, nem normális, hogy nem lehet beszélni vele, vagy, hogy hazudozik

2011. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi lenne a gond, hogy ott alszik az exénél, az még nem feltétlen a világvége, mert 900 km azért tényleg sok. Lehet külön is aludni. De az, hogy a lányával pucéran fetrengenek egymáson, az azért már nem normális dolog. Azzal meg ne védekezzen, hogy te együtt alszol a 10 éves fiaddal, mert az nem ugyanaz, hiszen 10 évesen még gyerek. Az én kisebbik fiam is 10 éves, és ő időnként megkér hétvégén, hogy hadd aludjon velem, mert az olyan jó érzés, hogy "vigyázok rá". Pedig nem fél, nem alszik rosszul, csak még gyerek, és olyan melengető az anya közelsége. De 17 éves lánynál? A nagyobbik fiam 17 éves, de eszembe sem jutna vele aludni.
2011. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!